دانلود و خرید کتاب چگونه به روان فرزندمان آسیب بزنیم! انتشارات ناک ناک ترجمه نسیم صدیق
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب چگونه به روان فرزندمان آسیب بزنیم! اثر انتشارات ناک ناک

کتاب چگونه به روان فرزندمان آسیب بزنیم!

معرفی کتاب چگونه به روان فرزندمان آسیب بزنیم!

کتاب «چگونه به روان فرزندمان آسیب بزنیم!» نوشتۀ نویسندگان انتشارات ناک ناک، ترجمۀ نسیم صدیق و ویراستۀ محمدعلی معصومی است و انتشارات صابرین آن را منتشر کرده است.

درباره کتاب چگونه به روان فرزندمان آسیب بزنیم!

کتاب چگونه به روان فرزندمان آسیب بزنیم یکی از جلدهای مجموعۀ کلیدهای تربیت کودکان و نوجوانان است. این مجموعه شامل چندین جلد کتاب در حوزۀ روان‌شناسی و تربیت فرزندان است که از نظر موضوعی مرتبط هستند اما محتوای کاملاً مستقلی دارند. از موضوع آمادگی برای زایمان گرفته تا چگونگی پرورش فرزندان. نویسندگان این مجموعه کتاب‌ها تلاش کرده‌اند تا در فصل‌های مختلف کتاب راهکارها و روش‌هایی کاربردی ارائه دهند تا والدین بتوانند از آن‌ها استفاده کنند.

یکی از ویژگی‌های مهم کتاب چگونه به روان فرزندمان آسیب بزنیم این است که اگرچه این مجموعه از نظر علمی کاملاً معتبر است، محتوا را به زبانی ساده به خواننده انتقال داده است تا برای تمامی پدر و مادرها قابل‌استفاده باشد. ویژگی دیگر این کتاب استفاده از کنایه و زبان طنز است که باعث شده مخاطب با آن ارتباط خوبی برقرار کند، از اشتباهاتش در تربیت فرزند خجالت‌زده و شرمسار نشود و درصدد جبران خطاهایش باشد.

فهرست مطالب کتاب چگونه به روان فرزندمان آسیب بزنیم عبارت است از: «مقدمه: ضربۀ روانی زدن هدفمند»، «ساختن زیرساخت‌ها»، «والدین کنترل‌گر»، «والدین زورگو»، «والدین خودشیفته»، «والدین افراطی»، «والدین به‌عنوان بهترین دوست»، «والدین کشندۀ اعتمادبه‌نفس»، «والدین سهل‌انگار» و «نتیجه‌گیری».

خواندن کتاب چگونه به روان فرزندمان آسیب بزنیم! را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن این کتاب را به والدین، مشاوران خانواده، روان‌شناسان حوزۀ کودک و نوجوان و کسانی که قصد دارند در آینده فرزندانی داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب  چگونه به روان فرزندمان آسیب بزنیم!

«بدبختی و فلاکت دائم برای خودِ درونی ما مانند یک دستگاه تقویت عضله می‌ماند و قدرتی که از ضربۀ روانی می‌گیریم، سنگ محک بزرگسالی است که به‌درستی تحقیر شده است. همان اندک بچه‌هایی هم که سرخورده نشده‌اند، در مواجهه با مشکلات واقعی دنیای ستمگر بیرون دچار مشکل می‌شوند و ممکن است با دیدن اولین نشانۀ مشکلات خرد شوند. از طرف دیگر، بچه‌هایی که آسیب روانی دیده‌اند با ماهیچه‌های پرورش‌یافته‌ای که به‌خوبی با خودخواهی، نشناختن حدومرز و پوستی کلفت تجهیز شده به جنگ دنیا می‌روند. اگرچه مخالفان این نظریه این‌طور فکر نمی‌کنند، اما کودکی که آسیب روانی دیده کودکی آمادۀ ورود به دنیای ستمگر بیرون است». 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۵۹۸٫۸ کیلوبایت

سال انتشار

۱۴۰۲

تعداد صفحه‌ها

۱۰۴ صفحه

حجم

۵۹۸٫۸ کیلوبایت

سال انتشار

۱۴۰۲

تعداد صفحه‌ها

۱۰۴ صفحه

قیمت:
۳۸,۰۰۰
تومان