با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سرنوشت خود را با دستان خود رقم بزنید

دانلود و خرید کتاب سرنوشت خود را با دستان خود رقم بزنید

۴٫۶ از ۷ نظر
۴٫۶ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سرنوشت خود را با دستان خود رقم بزنید  نوشته  وین دایر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب سرنوشت خود را با دستان خود رقم بزنید

«سرنوشت خود را با دستان خود رقم بزنید» نوشته وین دایر(۲۰۱۵-۱۹۴۰)، نویسنده و سخنران انگیزشی آمریکایی است.

بخش بزرگی از آن‌چه در این کتاب بیان شده در ارتباط با تحولات درونی من به عنوان یک بزرگ‌سال است که در زندگی تصمیم می‌گیرد و این تصمیمات را به مورد اجرا می‌گذارد. بسیاری از ما علی‌رغم برخورداری از همه توانایی‌های فیزیکی، از نظر ذهنی خود را بیمار و ناتوان گردانیده و قربانی اعتقادات‌مان می‌کنیم. و برای رسیدن به امنیت خود را هر چه بیش‌تر در حصار و تنگنا قرار می‌دهیم، و هرگز درنمی‌یابیم دیگران چه‌گونه حصارهای ما را تنگ‌تر و محدودتر کرده و این محدودیت‌ها را بر ضدمان به کار می‌برند.

این کتاب در این باره است که اجازه ندهیم سرنخ‌ها از دست‌مان بیرون رود و برای کسانی نوشته شده که قویا احساس می‌کنند نمی‌خواهند آلت دست دیگران باشند و مایلند این جریان پایان پذیرد. این کتاب خطاب به کسانی است که خواستار آزادی خود بوده و آن را از هر چیز دیگری برتر و فراتر می‌دانند؛ مخصوصا کسانی که روح پرتحرک و پویایی داشته و می‌خواهند از قید و بندهای زندگی در این کره خاکی آسوده و آزاد باشند.

بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند به جای این‌که خودشان امور زندگی را برعهده گرفته و به آن جهت دهند، زندگی‌شان در چهارچوب نظم و ترتیب خاصی باشد. اگر شما جزو آن دسته افراد هستید که اهمیت نمی‌دهید سر رشته‌های زندگی‌تان را افراد دیگری در دست گیرند، این کتاب را مطالعه نکنید. این کتاب راهنما، برای این است که چه‌گونه می‌توان تغییر کرد.

بسیاری از مردم این دیدگاه‌ها را ضد سازندگی می‌دانند و مرا متهم می‌کنند آدم‌ها را به سمت شورش و طغیان کشانده و قدرت‌های پذیرفته شده را کوچک می‌شمارم، البته من به واقع چنین قصدی را ندارم و معتقدم شما باید خودتان باشید، ابراز وجود کنید و حتی برای این‌که قربانی نشوید مثل یک جنگ‌جو رفتار کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
saba
۱۳۹۸/۰۸/۲۹

من چاپی این کتاب رو خوندم، خیلی خیلی کتاب عالی هست، باعث میشه از قواعد و کلیشه های خالی و دستو پاگیر که فقط انرژیمونو میگیره رهایی پیدا کنیم، و بتونیم یه زندگی خوبو باخیال راحت خلق کنیم، و اونی

- بیشتر
mahanzarif
۱۳۹۹/۰۱/۰۹

نام دیگر کتاب سرنخ زندگی را بدست بگیرید هستش و با اختلاف این کتاب بهترین ترجمه نسبت به کتابهای دیگر است

کاربر ۱۴۰۲۵۰۵
۱۳۹۹/۰۱/۱۹

شدیدا توصیه میشود

سعید جان
۱۳۹۶/۰۲/۰۲

خیلی ها میگن اگه زمان بر می گشت عقب این کارو میکردم اون کارو میکردم ال می کردم بل میکردم! ولی حتی اگه زمانم عقب برگرده باز مابیم و باز همون گند زدنامون!

Ali
۱۳۹۶/۰۱/۳۱

very good

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۰)
"هیچ کس جز خودت نمی‌تواند برای تو آرامش به ارمغان آورد. "
-sogand♡
شما وقتی که برای خودتان زندگی نمی‌کنید، یک قربانی هستید.
-sogand♡
"این زندگی من است، آن را خودم به تنهایی تجربه می‌کنم و فرصت من برای زندگی در این کره خاکی بسیار محدود است. نمی‌توانم متعلق به کسی باشم و مطابق میل او رفتار کنم. باید آماده مقابله با هر چیزی باشم که حق مرا ضایع کند و تو اگر مرا دوست می‌داری باید برای آن‌چه که هستم مرا بپذیری، نه برای آن‌چه می‌خواهی باشم. "
-sogand♡
"هیچ کس جز خودت نمی‌تواند برای تو آرامش به ارمغان آورد. "
معجزه ی سپاسگزاری
تجربه نشان داده در حالی که زشتی‌ها، نوع بشر را رنج می‌دهند؛ او به جای آن‌که زشتی‌هایی را که به آن‌ها خو کرده کنار بگذارد، تسلیم آن‌ها می‌شود.
-sogand♡
"و هر آن‌کس که بر خویشتن خویش مسلط نباشد، آزاد نیست. "
کتاب خانه
یکی از مهم‌ترین مسایلی که نمی‌توانید در آن تغییری ایجاد کنید، کارهایی است که در گذشته انجام داده‌اید. آن‌چه در گذشته انجام داده‌اید، دیگر گذشته است و شما می‌توانید از آن‌ها نکاتی را بیاموزید و حتی از تأثیراتی که می‌توانند بر زمان حال شما داشته باشند جلوگیری کنید.
نادری
"و هر آن‌کس که بر خویشتن خویش مسلط نباشد، آزاد نیست. "
کتاب خانه
"و هر آن‌کس که بر خویشتن خویش مسلط نباشد، آزاد نیست. "
کتاب خانه
"و هر آن‌کس که بر خویشتن خویش مسلط نباشد، آزاد نیست. "
کتاب خانه

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۹۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۱/۱۶
شابک۹۷۸-۶۰۰۵-۰۲۶-۰۰-۹
تعداد صفحات۳۹۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۱/۱۶
شابک۹۷۸-۶۰۰۵-۰۲۶-۰۰-۹