با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مردان ویفری زنان اسپاگتی

دانلود و خرید کتاب مردان ویفری زنان اسپاگتی

۴٫۸ از ۸ نظر
۴٫۸ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مردان ویفری زنان اسپاگتی  نوشته  بیل فارل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مردان ویفری زنان اسپاگتی

«مردان ویفری زنان اسپاگتی» نوشته بیل و پم فارل است و به تفاوت‌های روانشناختی و اجتماعی زنان و مردان می‌پردازد. در بخشی از کتاب می‌خوانیم: «انسان‌ها در دنیا به دو دسته تقسیم می‌شوند: آ‌ن‌هایی که انسان‌ها را به دو دسته تقسیم می‌کنند و آن‌هایی که نمی‌کنند.» از همان لحظه‌ اول که خداوند انسان را مجسم نمود، خواست او این بوده است که زن و مرد از هم متفاوت باشند. هدف اصلی این تفاوت‌ها شروع روابط نزدیک و رضایت‌بخش در زندگی مشترک بوده است. متأسفانه این تفاوت‌ها، که در شروع کار مزیت محسوب می‌شدند، حال یکی از دلایل شکست و عدم موفقیت در روابط انسانی هستند. برخلاف تمامی مشکلاتی که تجربه می‌کنیم، اکثر ما انسان‌ها همچنان خواهان روابط عالی با جنس مخالف هستیم، می‌خواهیم دوستانی از هر دو جنس مرد و زن داشته باشیم، به دنبال روابط شغلی موفق، هم با زنان و هم با مردان هستیم، همچنین زندگی‌ مشترکی را می‌خواهیم که شادی، صمیمیت و همدلی را برایمان به ارمغان آورد. از این رو بیشتر تصمیم‌های ما بر اساس عکس‌العمل‌های جنس مخالف گرفته می‌شوند. می‌توانیم از تفاوت‌های بین زن و مرد نهایت استفاده را ببریم اما همچنین ممکن است این تفاوت‌ها در جهت مخالف عمل کنند. اگر می‌خواهید رابطه‌ای داشته باشید که شما را خسته نکند و زندگی شما را پربارتر ‌کند، به نظر ما نقطه‌ شروع، درک ویژگی‌های منحصربه‌فرد زن و مرد است که در رابطه‌ زناشویی تأثیری مستقیم دارند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۸)
Peyvand
۱۳۹۷/۰۷/۱۹

دوران مجردی فرصت خوبیه برای کسب اطلاعات قبل از ازدواج ! به شخصه مخالف که انسان برای کسب تجربه وارد رابطه های بی خود و بی سر انجام بشه ! با کتاب میشه تجربه های زیادی بدست آورد . بنظرم

- بیشتر
مهدی فیروزان
۱۳۹۷/۰۷/۰۹

ای وای روده بر شدم از خنده عالیه هنوز فصل اولم تفاوت های زنان و مردان رو خیلی طنز گفته بعد از اتمام اصلاح میکنم نظر رو.

مـحـدثـه🍁
۱۳۹۸/۰۵/۱۴

کتاب خوبی برای شناخت جنس مخالف👫 خیلی روان و واضح در مورد مسائل مختلف زندگی متاهلی توضیح داده . ---------- اگه میخواین اسپاگتی ها و ویفری ها رو بشناسید این کتاب میشنهاد میشه✌

محّمدرضا کتاب خُور
۱۳۹۵/۱۰/۲۷

یک کتاب روانشناسی بسیار عالی از ی زوج روانشناس که به معرفی و درک شناخت ها و تفاوت های زن و مرد می پردازند و بسیار مناسب زوج های تازه هست که با بیان زیبا به بهبود و کیفیت روابط

- بیشتر
🌻سپیده 🌻
۱۳۹۶/۰۲/۱۱

👌👌👌

zeynab
۱۳۹۶/۰۲/۱۱

بسیار جالب و زیبا

احمد رضا
۱۴۰۰/۰۲/۰۳

بهترین کتاب در زمینه شناخت تفاوت های مرد و زن من حتی از ویژگی های کتاب استفاده کردم و تونستم روی مادر و خواهر خودم هم استفاده کنم و تاثیرش رو ببینم کتاب پر از نکات کلیدی و مهمه به همه توصیه میکنم

- بیشتر
محّمدرضا کتاب خُور
۱۳۹۵/۱۰/۱۸

بیشتر کتب نسل نو اندیش رو مطالعه کردم، کتب روانشناسی این نشر واقعا از بهترین هاست و مرسی از نسل نواندیش،که برای ارتقاء سطح فرهنگ فکری زحمت میکشید

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۳)
در خانه به ساعت توجه نکنید. وقتی که خسته هستید، بخوابید و وقتی که گرسنه هستید، غذا بخورید.
مهدی فیروزان
برخی شب‌ها به قدری ناراحت بودم که با صدای بلند گریه کرده‌ام به امید‌ این‌که گریه‌هایم بیل را بیدار کند و اگر بیل بیدار نمی‌شد، پتو را محکم پرت می‌کردم تا صدای کافی برای بیدار کردن بیل ایجاد شود. زیرا من باید با صحبت کردن استرس خود را از بین می‌بردم. برای به‌دست آوردن توجه بیل به هر کاری دست می‌زدم. با وجود این هیچ‌یک از این کارها نتیجه‌ مطلوبی نداشت. در نتیجه تصمیم گرفتم تا به روشی عاقلانه‌تر روی آورم. «عزیزم باید چند دقیقه با تو صحبت کنم. چیزی ناراحتم کرده. می‌تونی چند دقیقه بیای پیش من بشینی؟» وقتی با او با صداقت و آرامی صحبت می‌کنم، انگیزه‌ بیشتری برای گوش دادن به حرف‌های من دارد تا این‌که مانند زنی رفتار کنم که برای تئاتری ملودراماتیک در حال اجرای نمایش است.
مهدی فیروزان
ابتدا به خدا رجوع کنید. وقتی احساس می‌کنید که استرس درونتان تلنبار شده است، به پروردگار رجوع کنید و ترس‌ها و ناراحتی‌هایتان را رها کنید. ترس اغلب یکی از اجزای استرس است که حس می‌کنیم. اگر برای غلبه بر ترس راهی نداشته باشیم، اوضاع را وخیم‌تر می‌کنیم
مهدی فیروزان
همان‌طور که تحقیقات نشان می‌دهد، کاملاً آشکار است که خداوند مردان و زنان را از جهات بسیاری متفاوت از یکدیگر خلق کرده است. آن‌ها متفاوت فکر می‌کنند، با احساسات متفاوت رفتار می‌کنند، متفاوت تصمیم می‌گیرند و متفاوت یاد می‌گیرند. با وجود این، مرد و زن چنان به زیبایی تمام، همدیگر را کامل می‌کنند که رابطه‌ای سالم، رشد و کمال هر دو را در بر خواهد داشت.
رضا خدابنده‌لو
مردان همچنین رویکرد «موفقیت» را در ارتباطات خود به‌کار می‌گیرند. اگر آن‌ها بدانند که می‌توانند با همسر خود صحبت کنند و به نتیجه‌ دلخواه برسند، انگیزه‌ بالایی برای صحبت با همسر خود خواهند داشت. از سوی دیگر اگر مکالمه با همسر بی‌هدف باشد یا اگر از نظر او درک همسر خود غیرممکن باشد، مرد انگیزه‌ خود را برای صحبت از دست می‌دهد و در لاک خود فرو می‌رود.
رضا خدابنده‌لو
برای ایجاد فرصت گفتگو، زنان معمولاً به بد‌رفتاری می‌پردازند تا توجه همسر خود را جلب نمایند. مادر معمولاً در آشپزخانه مشغول می‌شود. صدای قابلمه‌ها و ماهی‌تابه‌ها بلند می‌شود، یا این‌که مادر تصمیم می‌گیرد، تمام خانه را تمیز کند. ما این رفتار را سندروم مظلوم‌نمایی می‌نامیم.
مهدی فیروزان
شانه‌های خدا برای عمیق‌ترین و وحشتناک‌ترین ترس‌ها و ناراحتی‌های شما آماده است. وقتی با خدا حرف می‌زنید، لازم نیست نگران حرف‌هایی باشید که نتوانید پس بگیرید یا حرف‌هایی که ممکن است خدا را ناراحت کند. خدا آسیب‌ناپذیر است. او به هر حال به تمام احساسات و افکار شما آگاه است. با توجه و توکل به خدا شما ابتدا می‌توانید احساسات خود را تخلیه نمایید و ذهنی متمرکز برای تفکر و گفتگو داشته باشید. این تمرین به شما کمک می‌کند تا برای موفقیت در مراحل مختلف زندگی آماده شوید.
مهدی فیروزان
روزی شنیدم زنی از زندگی مشترک خود ناراضی و از همسرش عصبانی بود. وقتی زن برای درخواست طلاق به سراغ وکیل خود رفت، از او پرسید که چگونه می‌تواند به همسر خود ضربه‌ بدی بزند. وکیل لحظه‌ای تأمل نمود و پیشنهاد داد تا برای چند ماه آینده با تمام وجود به او محبت کند و عشق بورزد و وقتی که او کاملاً خوشحال است، برگه‌های طلاق را به او نشان دهد. وکیل قول داد که این کار جگر همسر زن را به آتش خواهد کشید. زن به پیشنهاد وکیل کاملاً عمل کرد. چند ماه بعد به نزد وکیل رفت. وکیل برگه‌های طلاق را به زن داد تا قبل از این‌که به شوهرش بدهد، به آن‌ها نگاهی بیندازد و زن پاسخ داد: «دیگه نیازی به این برگه‌ها ندارم. داریم آماده می‌شویم که برای بار دوم به ماه عسل بریم.» قدرت کلمات عاشقانه، همین امروز برخی از آن‌ها را در زندگی خود امتحان کنید.
Mohadese
بسیاری از مردم از نامزد (۵/۰) به همسر (۱/۰) ارتقاء می‌یابند؛ اما نمی‌دانند که نامزد (۵/۰) تنها یک بسته نرم‌افزاری تفریحی است. در حالی‌که همسر (۱/۰) سیستم عاملی است که بنا بر طراحی سازنده‌اش نرم‌افزارهای بسیار کمی را اجرا می‌کند.
احمد رضا
مردی که در شغل خود احتمال موفقیت بالایی دارد، به دیگر بخش‌های زندگی خود توجه کمتری می‌کند و بیشتر وقت خود را برای کارش سپری می‌کند. از سوی دیگر مردی که همیشه از کار خود عقب می‌ماند یا احساس می‌کند که نمی‌تواند انتظارات را برآورده کند، ممکن است به تنبلی خود ایمان بیاورد. سپس وی به تنبلی خود عادت می‌کند زیرا می‌داند تنبلی را می‌تواند امروز به همان خوبی دیروز انجام دهد.
رضا خدابنده‌لو

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹۶ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۷۴۳-۶
تعداد صفحات۲۹۶صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۷۴۳-۶