با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مطالعه تطبیقی نظام‌های آموزش از دور

دانلود و خرید کتاب مطالعه تطبیقی نظام‌های آموزش از دور

۱٫۰ از ۲ نظر
۱٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مطالعه تطبیقی نظام‌های آموزش از دور  نوشته  مهران فرج‌اللهی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مطالعه تطبیقی نظام‌های آموزش از دور

«مطالعه تطبیقی نظام‌های آموزش از دور» نوشته دکتر مهران فرج‌اللهی(-۱۳۳۹)، دکتر محمدرضا سرمدی(-۱۳۴۴) و مژگان حیدری(-۱۳۵۰) از مجموعه کتاب‌های آموزشی دانشگاه پیام نور است.

در چند دهۀ اخیر آموزش باز و از دور با توجه به پیشرفت فناوری، رشد جمعیتی و گسترش علوم در کشورهای مختلف جهان از جمله کشورمان ایران توسعۀ کمی و کیفی زیادی داشته است. کشورهای مختلف با توجه به وضعیت اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی در این خصوص تجربه‌های متفاوتی داشته‌اند. آموزش عالی ایران نیز به اهمیت و ضرورت استفاده از این نوع آموزش برای جبران کاستی‌های آموزش سنتی پی برده است خصوصاً در چند سال اخیر توجه خاص به این نوع آموزش شده است.

ضرورت استفاده از این روش آموزش نوین، دانشگاه پیام‌نور را که متولی آموزش باز و از راه دور در ایران است را بر آن داشت که دوره دکترا تحت عنوان برنامه‌ریزی آموزش باز و از راه دور را طراحی و اجرا نماید. با عنایت به تجربه چندین سال خدمت در دانشگاه‌های کشور و خصوصاً دانشگاه پیام‌نور ارائه دروس مطالعه تطبیقی نظام‌های آموزش باز و از راه دور و مدیریت این نظام نوین آموزش بر عهده پدیدآورندگان این اثر گذاشته شد. ضرورت و اهمیت این نظام آموزش مورد توجه بسیاری از دانش‌پژوهان قرار گرفته است و از این رو یکی از شاخصه‌های متقاضیان ادامه تحصیل در این رشته و مقطع خاص تنوع پایه آموزش و پژوهش آنهاست و لذا بین آنها دانش‌آموختگان از گروه‌های مختلف آموزش از جمله پزشکی، پیراپزشکی، فنی‌مهندسی، کشاورزی و علوم انسانی به فراوانی یافت می‌شود و این امر به غنا بخشیدن به کلاس‌ها کمک فراوانی نموده و از طرفی انگیزه مضاعفی در تألیف این کتاب برای پدید آورندگان ایجاد نموده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
پاشا
۱۳۹۸/۱۰/۰۶

بله... کتاب ناقصه و سه فصل از کتاب نیست...

nasrin
۱۳۹۷/۱۰/۱۲

سلام متاسفانه نسخه کامل کتاب ناقص هست درصورتیکه قید نشده

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۳۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۷-۶۲۰-۳
تعداد صفحات۳۳۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۷-۶۲۰-۳