با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گام‌های آگاهی: از آیین «آورندگان نور» تا هنر «بازآفرینی»

دانلود و خرید کتاب گام‌های آگاهی: از آیین «آورندگان نور» تا هنر «بازآفرینی»

۴٫۲ از ۵ نظر
۴٫۲ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گام‌های آگاهی: از آیین «آورندگان نور» تا هنر «بازآفرینی»  نوشته  ریحانه فرهنگی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب گام‌های آگاهی: از آیین «آورندگان نور» تا هنر «بازآفرینی»

گام‌های آگاهی: از آیین «آورندگان نور» تا هنر «بازآفرینی» نوشته نیل دونالد والش(-۱۹۴۳)، نویسنده آمریکایی است.

والش در این کتاب، بنیان باورهای انسانی را در بارۀ زندگی و هدف آن در هم می‌شکند و بار مسؤولیت سرنوشت را از روزگار کژرفتار می‌گیرد و بر دوش خودمان می‌گذارد. در آغاز با اعلام این دیدگاه که «زندگی هیچ هدفی ندارد»، خواننده را میخکوب می‌کند. سپس دست‌های او را می‌گیرد و بر فراز پلکان نردبان دریافت‌های خود می‌کشاند. این روش پلکانی که نگارنده دریافت‌های خویش را به اصل‌ها و گام‌های پیاپی تقسیم کرده است، موجب می‌شود تا خواننده، شنوا و پذیرای دیدگاه او شود.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Moon
۱۴۰۰/۰۳/۰۵

کتابی که باتوجه به 12 گامی که ذکر میکنه و تمرین هایی که میده، باعث میشه، جاهایی از زندگیمون رو که نیاز به تغییر داره، تغییر بدیم و یا بعضی رویداد های تلخ رو بی اثر یا کم اثر کنیم

- بیشتر
کاربر ۲۱۰۱۳۰۸
۱۴۰۰/۰۴/۰۸

عالی.... خیلی دوسش داشتم....

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۶)
زندگی، حرکت است. همه چیز، حرکت می‌کند. حقیقت، در بر دارندۀ همه چیز است. حقیقت، ساکن نیست. هر حرکتی، تغییر است. شما تغییر می‌کنید. هر تغییری آفرینش است. شما می‌آفرینید.
Moon
«هیچ رویدادی تصادفی نیست؛ طرح و نقشه‌ای وجود دارد و خدا به شیوه‌ای دوستانه در ارتباط با همۀ این طرح‌هاست!»
سارا
جهان پر از خوابگرد است بسیاری از مردم با ناآگاهی در جهان پرسه می‌زنند. این حالت را می‌توانید در چهره‌های آن‌ها در مراکز خرید ببینید که هیچ آگاهی و علاقه‌ای به هر مطلبی که به «آگاهی» یا «جنبش آگاهی» مربوط می‌شود، ندارند. اغلب، این مردم شبیه جنازه‌هایی هستند که راه می‌روند. آن‌ها لبخند بر لب ندارند، بانشاط گام برنمی‌دارند و بدنشان بی‌انرژی‌ست. دیدن این آدم‌ها ناراحت‌کننده است، اما از آن ناراحت‌کننده‌تر این است که آن‌ها حتی متوجه نیستند چه بر سر خودشان می‌آورند. مردم به اندازه‌ای از درک عواطف خود دور افتاده‌اند که اغلب حتی نمی‌دانند، یعنی آگاه نیستند که واقعاً غمگینند؛ چه رسد به این که بدانند چرا غمگین هستند.
Moon
اکنون جهان به نور شما نیاز دارد، نه‌ فردا؛ هم‌اکنون‌! حتماً این‌ موضوع‌ را می‌دانید و از همین‌ روست‌ که‌ خواندن‌ این‌ کتاب‌ را آغاز کرده‌اید.
سارا
معمولاً هنگامی‌ که‌ به‌ نظر می‌رسد زندگی شما‌ از هم‌ پاشیده‌ شده‌، در واقع‌ در حال مرتب‌ شدن است
سارا
اوقات‌ بسیاری‌ را صرف‌ انجام‌ کارهایی‌ کرده‌اید که‌ در پایان زندگی‌ برای‌ شما و دیگران‌ مهم‌ نخواهد بود و هیچ‌ معنایی‌ نخواهد داشت‌.
سارا

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۹/۲۱
شابک۹۷۸۹۶۴۷۹۷۴۸۹۹
تعداد صفحات۱۱۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۹/۲۱
شابک۹۷۸۹۶۴۷۹۷۴۸۹۹