با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب خدا با توست اثر جی. پی. واسوانی

دانلود و خرید کتاب خدا با توست

۴٫۱ از ۱۶ نظر
۴٫۱ از ۱۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب خدا با توست  نوشته  جی. پی. واسوانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب خدا با توست

«خدا با توست» نوشته جی. پی. واسوانی(-۱۹۱۸)، اندیشمند هندی است.

این کتاب در قالب حکایت‌هایی واقعی و دلنشین به حضور جاری و سرشار آفریدگار هستی در وجود ما و بطن زندگی گواهی می‌دهد. با دست‌یابی به این بینش درمی‌یابیم که هیچگاه تنها و رهاشده نیستیم؛ چرا که همواره و در هر کجا خدا با ماست. واسوانی با بیانی دلنواز و جانگداز، نقش برجستۀ ایمان را در هستی آدمی ترسیم می‌کند و خواننده را به درنگ فرامی‌خواند تا در غوغای بی‌وقفۀ روزانه از آویختن به دامان آن یگانه پناه هر چه موجود است، وانماند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۹)
Moon
۱۴۰۰/۰۳/۰۶

12 بخش داستان مانند کوتاه در مورد زندگی و تسلیم اراده خدا بودن ایمان، عشق، توکل، جستن رضای خدا، و تسلیم اراده و رضای او بودن از ویژگی های مهمیست که کتاب بهش اشاره کرده برای افرادی که حس تنهایی میکنن برای

- بیشتر
حامد
۱۳۹۵/۰۹/۰۹

بعد از مطالعه کتاب با خالق هستی با ترجمه خانم فریبا مقدم خوندن این کتاب باعث شد حال بهتری داشته باشم و احساس کنم باری از دوشم برداشته شده.

Fatemeh.Idealistic
۱۳۹۵/۱۰/۰۱

خدای مهرپرور من ای تنها امید و دلیل نفس کشیدنم بر روی زمین یاری رسان من باش تا دور شوم از هر آنچه که مرا از تو دور می سازد و نزدیک کن مرا به هر آنچه که من حقیر

- بیشتر
rezag2
۱۳۹۹/۰۶/۲۳

من از این کتاب خیلی استفاده کردم این کتاب سعی میکنه ک فطرت خداجوی مارو بیدار کنه

کاربر ۱۶۰۵۸۹۰ ElA
۱۳۹۹/۰۱/۱۶

بسیار عالی من نخریدم ولی دارم حتما بخرید عاشقش می شوید

کاربر ۷۴۴۹۳
۱۳۹۷/۰۴/۰۱

عالیه

فاطمه
۱۳۹۵/۰۸/۰۶

بی نظیر. حتما حتما بخونید عالی بود

کاربر ۱۲۱۱۱۲۸
۱۴۰۰/۱۰/۱۸

دوستش داشتم

Behrad Bpn
۱۳۹۹/۱۰/۰۸

اگر خدا با من است پس کی با آن هاست؟

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۱۶)
پروردگارا! در هر روز برایم رنجی قرار ده تا تو را به یاد آورم، چرا که تو در خوشی‌ها فراموش می‌شوی.
مهدی
شگفت‌انگیز است: «به یاد داشته باشید که زنبورها شیرین‌ترین عسل را از گل‌های آویشن که گیاهی کوچک و تلخ است، می‌گیرند.» «ناراحتی» و «منیت» همراه یکدیگرند؛ هر چه «منیت» ما بیش‌تر باشد، احتمال ناراحت شدن از جزیی‌ترین مسایل نیز بیش‌تر می‌شود. «منیت» ، اَشکال بسیاری دارد: «منیت» برخاسته از جسم، ما را در زندان آرزوها و امیال جسمانی نگه می‌دارد، این امیال چونان آتشی در درونمان شعله‌ور شده و لذت حقیقی زندگی را از ما می‌ربایند. آن که تلاش دارد احساسات خود را ارضا کند، در واقع از بی‌هودگی این کار آگاه است، زیرا در حقیقت ارضای امیال، مانند شعله‌ور ساختن آتش است.
محمد میرحسینی
اجازه ندهید هیچ چیز آرامش درونی‌ شما را بر هم زند.
Dexter
پیتر از حضرت مسیح (ع) پرسید: ‌ «چرا شما می‌توانید روی آب‌ها راه بروید، اما ما نمی‌توانیم؟» حضرت مسیح (ع) پاسخ داد: «زیرا من ایمان دارم!» پیتر گفت: «ما هم ایمان داریم.» حضرت مسیح (ع) گفت: «پس دنبال من بیا.» و قدم به روی آب گذاشت. پیتر از پی حضرت مسیح (ع) به راه افتاد. هنوز خیلی دور نشده بودند که موج بزرگی برخاست. پیتر گفت: «آقا، مرا از غرق شدن نجات بده!» حضرت مسیح (ع) پرسید: «برای چه؟» پیتر جواب داد: «موج بزرگی دیدم و ترس همۀ وجودم را فراگرفت.» حضرت مسیح (ع) فرمود: «تو از آن موج ترسیدی، اما از خدای امواج نمی‌هراسی؟!»
مهدی
محبوبم! اگر برای رهایی از آتش جهنم به سویت آمدم، بگذار در آتش دوزخ بسوزم. اگر در طلب لذایذ بهشتی به سوی تو آمدم، بگذار درهای بهشت بر من بسته باشد. اما اگر فقط به خاطر خودت به سویت آمدم، ای محبوب من! مرا از خویش دور مکن.
مهدی
هر صبح پس از بیداری، رایحۀ پاکی، عشق، لذت، آرامش، فروتنی و اطمینان را در هر نفس تنفس کنید، زیرا شاید درونی‌ترین نیاز شما را نشان دهد.
معجزه ی سپاسگزاری
باید بدانیم تا هنگامی که عشق و خنده را نیاموخته‌ایم، آمادگی ورود به قلمرو پروردگار را نداریم
sh.m
دوست داشتن مردمانی که به ما کمک می‌کنند آسان است، اما آیا کسانی را که با دشمنی از ما بهره می‌برند یا برای اهداف خودخواهانه از ما بهره‌کشی می‌کنند هم دوست ‌داریم؟ عشق داشتن به همشهریان و خویشاوندانمان ساده است، اما آیا عاشق بیگانگان نیز هستیم؟ عشق به آن‌ها که ما را تحسین می‌کنند آسان می‌نماید، اما آیا آنانی را که موجب اذیت و آزارمان می‌شوند هم دوست می‌داریم؟ علاقه به اشخاص پولدار و ثروتمند کاری‌ست بس آسان، اما به مردم فقیر، دون و فرومایه، گمراه، طردشده و درمانده هم به سادگی محبت می‌کنیم؟
مهدی
«پیش به سوی خدا! دنیا استراحتگاه نیست؛ باید حرکت کنید. آرمیدن، یعنی سقوط. هنگامی که گاوی سنگین از باتلاق عبور می‌کند، نباید لحظه‌ای درنگ کند، چرا که در این صورت به درون آن فرومی‌رود. دنیا نیز همانند مرداب است. اگر می‌خواهید به سلامت از آن بگذرید، باید حرکت کنید! هرگز دست از کوشش برندارید!»
Moon
«نخستین واژۀ خلقت، سکوت است.»
sh.m

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۲/۱۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۹۷۴-۸۴-۴
تعداد صفحات۱۱۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۲/۱۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۹۷۴-۸۴-۴