کتاب روان شناسی سلامت (جلد دوم) اثر جین اگدن

دانلود و خرید کتاب روان شناسی سلامت (جلد دوم)

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب روان شناسی سلامت (جلد دوم)  نوشته  جین اگدن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب روان شناسی سلامت (جلد دوم)

کتاب روان شناسی سلامت (جلد دوم) نوشتهٔ جین اگدن و ترجمهٔ محسن کچویی و ویراستهٔ علی فتحی آشتیانی است و نشر ارجمند آن را منتشر کرده است.

درباره کتاب روان شناسی سلامت (جلد دوم)

روان شناسی سلامت کتابی بسیار معتبر و پرفروش در سطح جهانی است. جین اُگدن استاد روان‌شناسی سلامت دانشگاه سوری انگلستان با سال‌ها سابقهٔ درخشان، پنجمین ویراست کتاب را همراه با ارائهٔ آخرین پژوهش‌ها، نظریه‌ها و کاربست‌ها در روان‌شناسی سلامت در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد. کتاب در ساختار ۵بخشی خود الگوی پیوستاری سلامت-بیماری را دنبال می‌کند: از باورها و رفتارهای سلامت تا بیمارشدن و بیماربودن. اُگدن با تسلط خود بر ادبیات پژوهشی و نظریه‌های موجود، خواننده را در سرزمین شگفت‌انگیز و پهناور روان‌شناسی سلامت راهنمایی می‌کند. او استادانه یافته‌های پژوهشی را با مثال‌های عینی درمی‌آمیزد تا تصویری کامل از حوزه‌های گوناگون روان‌شناسی سلامت به نمایش بگذارد.

باورها و رفتارهای مرتبط با سلامت (رفتار خوردن، رفتار اعتیادی، رفتار جنسی و ورزش)، بیماری‌ها (سرطان، بیماری کرونری قلب، چاقی و ایدز)، استرس، دسترسی به خدمات سلامت، سنجش سلامت، سلامت زنان و مردان از جمله موضوعات مطرح‌شده در کتاب هستند. تأکید اُگدن بر مبنای نظری مباحث مطرح‌شده، این کتاب را از سایر کتاب‌های موجود متمایز می‌سازد.

این کتاب را دکتر محسن کچویی، دکترای روانشناسی سلامت و عضوهیئت علمی دانشگاه علم و فرهنگ ترجمه کرده است. دکتر علی فتحی آشتیانی، استاد دانشگاه علوم پزشکی بقیة الله (عج) نیز ویراستار این کتاب است. این کتاب چاپ سوم و سال انتشارش ۱۳۹۸ است.

Health Psychology: A Textbook Paperback

by Jane Ogden (Author)

• Paperback: 608 pages

• Publisher: Open University Press; 5th Revised edition edition (May 1, 2012)

خواندن کتاب روان شناسی سلامت (جلد دوم) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن این کتاب برای همهٔ دانشجویان و پژوهشگران روان‌شناسی سلامت ضروری است. دانشجویان و متخصصان علوم پزشکی، روان‌شناسی، پرستاری، و سایر فعالان در حوزهأ سلامت نیز مطالعهٔ آن را ارزشمند خواهند یافت.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۱/۰۲
شابک۹۷۸۶۲۲۰۰۰۰۰۰۰
تعداد صفحات۳۶۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۱/۰۲
شابک۹۷۸۶۲۲۰۰۰۰۰۰۰