با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب کارآگاه بازی های یک سوسک کم حافظه اثر زهرا شاهی

کتاب کارآگاه بازی های یک سوسک کم حافظه

نویسنده:زهرا شاهیانتشارات:انتشارات فنی ایران (کتاب های نردبان)سال انتشار:۱۳۹۷تعداد صفحه‌ها:۱۲۰ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:
۵.۰از ۱ رأیخواندن نظرات

سال انتشار۱۳۹۷

تعداد صفحه‌ها۱۲۰ صفحه

دسته‌بندی

معرفی کتاب کارآگاه بازی های یک سوسک کم حافظه

کتاب کارآگاه بازی های یک سوسک کم حافظه اثر زهرا شاهی یکی از کتاب‌های سبز نردبان در زمینه آموزش حفاظت از محیط زیست و آشنایی با آن است.

نردبان واحد کودک و نوجوان انتشارات فنی ایران است که بزرگترین مجموعه کتاب‌های زیست‌محیطی، مهارت‌های زندگی، کتاب‌های مهدکودک سراسر کشور و تنها ماهنامه زیست‌محیطی نوجوانان کشور با نام داروگ را منتشر می‌کند. کتاب‌های محیط زیستی نردبان با نام کتاب‌های سبز شناخته می‌شوند.، کتاب‌های قرمز مخصوص آموزش مهارت‌های زندگی‌اند، کتاب‌های بنفش موضوعات علمی دارند و کتاب‌های آبی مخصوص آموزش پیش‌از دبستان‌اند.

نردبان به عنوان یک ناشر فعال کودک و نوجوان و یک مؤسسه فرهنگی تلاش می‌کند با تولید کتاب‌های مفید، کاربردی، با‌کیفیت و جذاب به ارتقای مهارت‌های زندگی و زیست‌محیطی و شکل‌گیری شخصیت کودکان و نوجوانان کمک کند. این ناشر با پیش‌بینی نیازهای فرهنگی و اجتماعی کودکان و نوجوانان و ارائه محصولات فرهنگی برجسته با محتوای بومی در صدد است به بهبود کیفیت زندگی آنان کمک کند.

 این اثر در قالب داستانی جذاب از اهمیت و زیست زاغ بور (پرنده‌ای از خانوادهٔ کلاغان)،  یکی از پرندگانی که در طبیعت ایران نیز زندگی می‌کند می‌پردازد.

خواندن کتاب کارآگاه بازی های یک سوسک کم حافظه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

گروه سنی ج مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است