با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب عبارت پنجم اثر جو ویتالی

دانلود و خرید کتاب عبارت پنجم

ذکر پنجم پاکسازی هواوپونوپونو

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب عبارت پنجم  نوشته  جو ویتالی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب عبارت پنجم

کتاب عبارت پنجم نوشته جو ویتالی است که با ترجمه ویدا کرمی منتشر شده است. این کتاب را نویسنده کتاب مشهور و تاثیرگذار محدودیت صفر نوشته است.

درباره کتاب عبارت پنجم

جو ویتالی از زمان حضور در فیلم فوق‌العادهٔ راز، که به تشریح قانون جذب و نقش آن در موفقیت و کامیابی افراد می‌پرداخت، شهرت زیادی یافت، جو ویتالی با فعالیت ۳۵ سالهٔ خود در زمینهٔ رشد معنوی، تفکر فراوانی، بازاریابی و ...، زندگی افراد زیادی را تغییر داده است. او در این کتاب پنجمین ذکر پاکسازی خود را نیز ارائه داده که قبلاً فقط در دوره‌های پیشرفتهٔ هواوپونوپونو ارائه می‌شد. این ذکر بُعدِ جدیدی به روش باستانی اهالی هاوایی می‌افزاید. همچنین، او مطالب هواوپونوپونوی اصیل خود را به سطح نوین و پیشرفته‌ای رسانده و به شما می‌آموزد که چگونه به مرحلهٔ بعدی رشد معنوی، یا به قول او، به مرحلهٔ بیداری، دست یابید.

کتابی که در دست دارید، دربردارندهٔ جدیدترین مفاهیمی است که جو ویتالی تاکنون به آن‌ها پرداخته است. همان‌طور که در خلال صفحات این کتاب در خواهید یافت، جو ویتالی قصد ندارد مانند یک رهبر معنوی یا گوروی دور از دسترس، این مفاهیم پیشرفته را بیان کند. او همانند یک همسفر، در این ماجراجویی با شما همراه خواهد بود و مطالب کتاب را بیان خواهد کرد.

خواندن کتاب عبارت پنجم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به یک زندگی موفق و بدون محدودیت پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب عبارت پنجم

چیزی که امروز می‌بینیم، همیشه در طول تاریخ اتفاق افتاده است و چیز جدیدی نیست. شاید وقایع به این دلیل جدید به نظر می‌رسند که ما در حال حس کردن و تجربه کردن آن‌ها هستیم. به‌علاوه، رسانه‌های اجتماعی، هر چیزی را به اندازه‌ای بزرگ می‌کنند که گویی تاکنون در تاریخ رخ نداده است. وقتی انگشت شست کسی تصادفاً با چیزی برخورد کند، همهٔ دنیا را باخبر می‌کند. ناگهان، این‌طور احساس می‌شود که برخورد انگشت شست با چیزی، یک مرض مُسری جدید است، اگرچه در حقیقت، این‌طور نیست.

بله، مردم چیزهای متفاوتی را از سر می‌گذرانند؛ اما در امریکا، ما جنگ داخلی و بزرگ‌ترین رکود اقتصادی را تجربه کرده‌ایم. ما وقایع دلخراش زیادی را در سراسر جهان دیده‌ایم. من به کشورهایی رفته‌ام که تاریخ وحشیانه‌ای داشته‌اند، تاریخی که آن‌ها را از هم فرو پاشیده است. 

این تفکیک و اختلاف چیز تازه‌ای نیست؛ اما ما با آن چه می‌کنیم؟ می‌دانیم که جدایی واقعی، میان فرد و اولوهیت است. در هواوپونوپونو، گاهی به خدایان اشاره می‌شود. دکتر هو لِن، خدا را نیروی عظیم، راز بزرگ و آسمانی می‌خوانَد.

مردم فکر می‌کنند از خالق جدا هستند. وقتی احساس کنیم که از منبع آفرینش جدا هستیم، حس می‌کنیم آسیب‌پذیریم، هیچ حامی و محافظی نداریم و روی این سیاره، تنهای تنها هستیم. به نظر می‌رسد که هر آنچه ترس را در ما برمی‌انگیزد (خبرهای روزنامه، رسانه‌های جمعی، فیس‌بوک یا اینستاگرام) آماده است تا با ارسال انرژی و پیام‌های منفی، اقدامات هدفمندی انجام دهد. مادامی‌که احساس جدایی داشته باشیم، تأثیر عاطفی آن بار منفی را حس می‌کنیم و آسیب می‌بینیم.

هواوپونوپونو در این زمینه، چه کمکی می‌کند؟ هواوپونوپونو در زبان هاواییایی، به معنی درست کردن اشتباه است. هواوپونوپونو یعنی تصحیح ادراک، ادراکاتی که از زندگی، سیاست، دیگر انسان‌ها و اجتماع داریم. این ادراکات، همان چیزهایی را می‌سازند که از آن‌ها گلایه می‌کنیم. این امری عمیق و پیچیده است و می‌خواهم در این کتاب پرده از آن بردارم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۸-۴۶۴-۲
تعداد صفحات۱۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۵/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۸-۴۶۴-۲