با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ذهنتو در آغوش بگیر

دانلود و خرید کتاب ذهنتو در آغوش بگیر

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ذهنتو در آغوش بگیر  نوشته  علی ساور علیایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب ذهنتو در آغوش بگیر

کتاب ذهنتو در آغوش بگیر نوشته علی ساور علیایی است که در انتشارات نظری به چاپ رسیده است. این اثر کتابی انگیزشی و روانشناسانه است که درباره حقایق ذهن سخن می‌گوید و اسراری را در این زمینه فاش می‌کند.

 درباره کتاب ذهنتو در آغوش بگیر

روی زمین چیزی بزرگتر از انسان و در انسان چیزی بزرگتر از ذهن وجود ندارد، انرژی ذهن نیرومندترین انرژی زندگی انسان است، ذهن به ما اجازه می‌دهد جهان را ببینیم و به طور آگاهانه بر آن اعمال اراده کنیم. دیدن، شنیدن، لمس کردن و دیگر حس‌ها و تمام تجربیات هیجانی و عاطفی در ذهن انجام می‌گیرد، خداوند این ابزار قدرتمند را در وجودمان به ودیعه نهاده است تا فلسفه‌های اعتقادی را در هم بشکنیم؛ موانع سربرآورده در برابر حقیقت وجود خداوند را از میان برداریم و تمامی افکار، عواطف، احساس و تمایلات سست و ناپایدارمان را به اسارت درآوریم و به عصری بازگردانیم که خداوند بنیان زندگی‌مان را بر آن بنا نهاده است. 

 نویسنده در این کتاب درباره نیروی شگفت‌انگیز ذهن و نقش آن در زندگی انسان سخن می‌گوید. این که چگونه شکرگزاری و قانون جب می توانند ذهن و در نتیجه زندگی شما را دگرگون کنند. این که الهامات درونی تا چه اندازه اهمیت دارند و ضمیرباطنی ما چگونه کار می‌کند. در این کتاب حقایق جالب و شگفت‌انگیزی درباره ذهن خود خواهید خواند.

 خواندن کتاب ذهنتو در آغوش بگیر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه مندان به کتاب‌های موفقیت و روان‌شناسی مخاطبان این کتاب‌اند.

 بخشی از کتاب ذهنتو در آغوش بگیر

زندگی عادی یعنی همه ما متولد می‌شویم، بزرگ می‌شویم، بازی می‌کنیم، به مدرسه می‌رویم، فارغ التحصیل می‌شویم، شغلی انتخاب می‌کنیم، ازدواج می‌کنیم، خانواده تشکیل می‌دهیم، تفریح و مسافرت می‌رویم، بازنشسته می‌شویم و بعد می‌میریم. زندگی غیر عادی فراتر از زندگی عادی است و به این کارها محدود نمی‌شود. فیزیک ما در همین حد و حدود زندگی عادی است؛ یعنی چیزهایی که می‌بینیم، لمس می‌کنیم، احساس می‌کنیم، می‌شنویم. تمام حواس فیزیکی ما در محدوده کارهای مادی است اما در عمق وجود و قلب ما چیزی هست که می‌گوید نباید در این مرحله متوقف شویم و باید به‌دنبال بی‌نهایت، بی‌کرانگی و ابدیت باشیم واین روح و حس درونی ماست که محدودیت را قبول نمی‌کند. آغاز و پایان را دوست ندارد و می‌خواهد به بی‌نهایت و ابدیت دست پیدا کند. پس الهام داشتن یعنی با خود وجودی خود و آفریننده خود یکی شدن و نتیجه این اتصال، محدودیت نداشتن، به ابدیت رسیدن، قدرت بی‌کران و استعدادهای نامحدود داشتن است. شما باید با خود حقیقی‌تان همراه شوید و با انگیزه و انتخاب هدف بدون ترس و با ایمان کامل به سوی آن حرکت کنید. ما باید شبیه چیزی باشیم که از او جدا شدیم. ما در همه جهت باید شبیه منبع و سرچشمه وجودی خود یعنی شبیه خدا باشیم. ما چیزی به غیر از استخوان و گوشت و پوست هستیم. ما همان چیزی هستیم که منشا وجودی ماست. ما موجودی معنوی، بی‌نهایت و بدون محدودیت هستیم و فقط تجربه انسان بودن را کسب کرده‌ایم. پس نباید هویت و منشا اصلی خود را فراموش کنیم. ما از جایی آمده‌ایم که هیچ محدودیت و نهایتی ندارد و قادر به انجام هر کاری هستیم.

 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۶ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۲۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۰۹-۴۳۰-۰
تعداد صفحات۹۶صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۲۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۰۹-۴۳۰-۰

تجربه بهتر در اپلیکیشن