چوب‌بری مصیبت‌بار

دانلود و خرید چوب‌بری مصیبت‌بار

ماجراهای ناگوار، جلد چهارم

۴٫۶ از ۹ نظر
۴٫۶ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود   چوب‌بری مصیبت‌بار  نوشته  لمونی اسنیکت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

Hana
این کتاب ، تقریبا میشه گفت قشنگ بود و به همه پیشنهاد می کنم اگه می خوان این کتاب رو بخونن از جلد اول شروع کنن. و اینکه بچه های بودلر واقعا خوش شانس هستن. اگر من جای اونها بودم مطمئنن در بار اول کنت اولاف من و می کشت ، ولی این بچه ها خیلی خوش شانسن که زنده مو ندن.
سحر
عاااااااالی این کتاب مورد علاقه ی منه و مطمئنم اگه بخونینش عاشقش میشین 👍👍👍💓💓💓
ketabkhan
وقتی نوجوون بودم، از نمایشگاه کتاب خریدمش و واقعا از خوندنش لذت بردم. خلاصه ی کلی داستان: داستان سه بچه که کنت اولاف سابقه دار، قصد داره ثروتشون رو بگیره. هر بار به سرپرست های مختلفی با خصوصیات خاص و جالب سپرده می شن و در یک جا ساکن می شن. هر بار هم کنت اولاف تغییر چهره می ده و سراغشون می ره. بچه ها در نگاه اول می شناسنش ولی هیچکس حرفشون رو باور نمی کنه و سعی می کنن با توانایی هاشون از خودشون محافظت و دست کنت اولاف رو، رو کنن ولی کنت سر بزنگاه فرار می کنه. موردی که باید خسته کننده بشه و اعصاب رو بهم بریزه ولی هر بار انقدر متفاوت تر و جذاب تر بیان می شه که درک و باورش می کنید و خوشتون میاد. انقدر طبیعی نوشته شده که فکر می کنید واقعیه. یادمه نویسنده آخر داستان به شخص خاصی نامه می نوشت و من دوباره شک می کردم که نکنه واقعیه و واقعا همچین بچه هایی وجود دارن. در کل کتاب بسیار خوبیه و باهاش ارتباط برقرار می کنید و شخصیت هاش رو دوست دارین.
h
کتاب جالبی بود من شروعش روخیلی دوست داشتم ولی کاش جلد دیگرش رو هم بگذارن
Sara Ghoudjani
گذاشتن ولی پولی هستش فکر کنم
کسرا
این کتاب عالی است حتما بخوانید.
آیناز ر
از داستان و طرز برخورد نویسنده با داستان که همش یاس و ناامیدی پیش می‌کشه خوشم نیومد از تلاش بدون دید شخصیت های اصلی داستان خوشم میاد و به نظرم جالبه کتاب خیلی توضیحات بیجا داشت خیلی سریع خوندم چون هر پاراگراف انگار یه جمله بود که بیشتر توصیف داشت کتاب دنباله دار هست
Sara Ghoudjani
چرا بعضی از صفحه ها نوشته ای ندارند
صفحه قبل۱صفحه بعد