زیستن

دانلود و خرید زیستن

۴٫۰ از ۱۰ نظر
۴٫۰ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود   زیستن  نوشته  یو هوآ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

mostafa
کتاب جالب و خواندنی بود. کتاب، داستان زندگی یک پیرمرد است، از جوانی تا پیری، که پر از سختی ها و مشقت های مختلف است و پر از فراز و فرود هاست. داستان چندان هیجان انگیز نیست(بجز آخرای کتاب که هر لحظه دوست دارید بدونید که پایان این تراژدی به کجا ختم میشه) و در کل روند یکنواختی را طی میکند.ترجمه خوب و روان و راحتی داشت.(البته این تنها ترجمه موجود از این کتابه). میشه درس های خوبی رو از این کتاب گرفت.
yasi
خوب بود ارزش یکبار خوندن رو قطعا داشت اما یکم تو بدبختی آدم ها اغراق شده بود
tahii
یکی از کتابهایی که در حقش کم لطفی شده ولی به شدت زیباست و داستان گیرایی داره، عااالیه
سیدرضا
به این کتاب از دو جهت رای دادم (جذابیت - داستان‌پردازی). چون اونو خریده بودم و خوندم و واقعا یکی زیباترین کتاب‌هایی هست که خواندم. مطالعه و خوندن این کتاب رو براتون پیشنهاد میکنم. مخصوصا برای تنهایی‌هاتون، عصر جمعه، در سکوت جمع چند نفره‌هاتون. "زیستن" بیان داستانی از زبان یک پیرمرد هست که زندگی خودشو با تمام احساس خودش بیان میکنه و یادآور چیزهایی‌ هست که در زندگی داریم و نداریم، اتفاقاتی که پی در پی هم می‌افتند، گاه خوب و شادی آورد و گاه تلخ و غمناک. اما در پس همه این اتفاقات یه نکته پنهان وجود داشت (عشق و امیدواری) عشق به محیط و خانواده، امیدواری به زندگی امیدوارم با خوندن این کتاب حس خالی شدن و آرامش درونی رو مثل من بدست بیارین.
mary
بد نبود
صفحه قبل۱صفحه بعد