با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه به اهدافمان برسیم

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه به اهدافمان برسیم

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه به اهدافمان برسیم  نوشته  تیم ترجمه رادیو مثبت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چگونه به اهدافمان برسیم

کتاب صوتی چگونه به اهدافمان برسیم نوشته آنتونی رابینز است که با صدای میلاد فتوحی منتشر شده است. این کتاب به شما یاد می‌دهد مسیر موفقیت را چطور پیش بروید تا کم‌کم به تمام آرزوها و خواسته‌هایتان برسید.

درباره کتاب چگونه به اهدافمان برسیم

یک روز در زندگی درک می‌کنید که هیچ چیز در جهان دست نیافتنی نیست. این درس بزرگ آنتونی رابینز است. در این کتاب درباره این می‌شنوید که چطور در زندگی آرامش و راحتی داشته باشید. اگر در زندگی حس می‌کنید چیزی شما را گیر انداخته است و از آرامش و شادی دورتان کرده است می‌توانید این کتاب را بشنوید. کتاب چگونه به اهدافمان برسیم به شما کمک می‌کند با یک تغییر زندگی‌تان را عوض کند. کم‌کم نگاهتان را به زندگی تغییر می‌دهد و فیلترهای ذهنتان را برمی‌دارد و شما را به خودتان می‌آورد و کمک می‌کند اوضاع را تغییر بدید و قالب‌ها را بشکنید و افسار زندگی را از روزگار می‌گیرید و خودتان سرنوشتتان را مدیریت می‌کنید. از فشارها و استرس‌ها دور می‌شوید و آرامش را پیدا می‌کنید.

شنیدن کتاب چگونه به اهدافمان برسیم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به رشد و پیشرفت در زندگی پیشنهاد می‌کنیم.

درباره آنتونی رابینز

آنتونی رابینز، یکی از موفق‌ترین و مشهورترین نویسندگان، مربی انگیزشی و سخنران در دنیاست. او در گذشته زندگی فقیرانه و سختی را گذرانده و بیش از ۲۰ کیلو اضافه وزن داشته که این اضافه وزن او را تبدیل به فردی بی‌حوصله و خواب‌آلود کرده بود، اما یک روز تصمیم گرفت که تغییر کند و همه تغییرات موجود در زندگی امروزش را با تغییر تفکرات و دیدش به دنیا به وجود آورد. آنتونی یک بنیاد خیریه بزرگ دارد و تلاش می‌کند تا به همه افراد کمک کند تا سرنوشت خودشان را بدست گیرند. او کتاب‌های بسیار موفق زیادی نوشته و چندین سال متوالی مرد شماره یک آمریکا در استراتژی سبک زندگی و کسب‌وکار بوده است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۲۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷۷٫۶ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۲۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷۷٫۶ مگابایت