با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اثر مرکب

دانلود و خرید کتاب صوتی اثر مرکب

روش انتخاب صحیح در مورد همه چیز؟

۵٫۰ از ۴ نظر
۵٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی اثر مرکب  نوشته  دارن هاردی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی اثر مرکب

کتاب صوتی اثر مرکب اثر مشهور دارن هاردی، درباره روش انتخاب صحیح در مورد همه چیز است. این اثر می‌تواند نگرش شما را به موفقیت تغییر دهد و مسیر حرفه‌ای زندگی‌تان را متحول کند. 

این اثر با ترجمه تیم رادیو مثبت و صدای محسن زرآبادی منتشر شده است. 

درباره کتاب صوتی اثر مرکب

اثر مرکب کتابی است که شما را به موفقیت می‌رساند. به عبارت بهتر اگر قرار است برای موفق شدن یک کتاب انتخاب کنید، انتخابتان این اثر باشد! اما چرا؟ 

دارن هاردی در این کتاب بی نظیر توضیح می‌دهد که چگونه با کمک اثر مرکب، یعنی قدرت فوق‌العاده ایجاد نتایج بزرگ، با انجام کارهای کوچک موفق شوید. او به شما می‌آموزد با عادت‌های کوچک روزانه خود، زندگیتان را بسازید. در حقیقت این اثر به شما اصلی را یادآوری می‌کند و آن اصل این است: 

موفقیت، مانند پختن یک تخم مرغ نیست و به این سرعت هم انجام نمی‌شود. برای موفق شدن باید در مسیر رشد خود ثابت قدم باشید و کارهای کوچک را هر روز انجام دهید تا به هدفتان برسید. 

پس اگر تصمیم گرفته‌اید به اهداف مختلفتان برسید، اگر می‌خواهید وزن کم کنید، در کارتان پیشرفت کنید، در شغلتان بهتر شوید و یا هر هدف دیگری در سر دارید، کتاب صوتی اثر مرکب را گوش کنید و اصول ایجاد نتایج بزرگ، با انجام کارهای کوچک را از زبان یکی از بهترین مربیان هدف‌گذاری و کارآفرینی یاد بگیرید.

درست زمانی که به تمام توصیه‌های بیان شده در کتاب عمل کنید، شاهد معجزه‌ای خواهید بود که زندگی‌تان را متحول می‌کند. 

کتاب صوتی اثر مرکب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اثر مرکب کتابی است که این قدرت را دارد تا شما را به موفقیت برساند. اما البته و تنها در صورتی که خودتان بخواهید و همراه با نویسنده در هر قدم پیش بروید و دری را که به سوی موفقیت باز می‌شود به روی خود بگشایید. 

درباره دارن هاردی

دارن هاردی نویسنده و سخنران موفقیت مشهور اهل آمریکا، ۱ فوریه ۱۹۷۱ به دنیا آمد. او از جمله نویسندگان و سخنرانانی است که در سن پایین به موفقیت رسیده است. هاردی اولین تجارت خود را در ۱۸ سالگی آغاز کرد و در این زمان دارای درآمدی ۶ رقمی بود، در ۲۴ سالگی درآمدی بیش از یک میلیون دلار در سال داشته و در ۲۷ سالگی صاحب شرکتی به ارزش پنجاه میلیون دلار بوده است.

او مدت‌ها ناشر مجله موفقیت بود. کار در این فضا به او این امکان را داد تا با مدیران برجسته، کارآفرینان برتر و قهرمانان مصاحبه داشته باشد و همین موضوع باعث شد تا پرده از راز موفقیت آنها بردارد. او در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگش استراتژی و اصول موفقیت را با روش‌هایی که خودش آزمایش کرده و به نتیجه رسیده است با مردم به اشتراک می‌گذارد. .

دارن هاردی به هزاران کارآفرین آموزش داده و به‌ عنوان مشاور برای بسیاری از شرکت‌های مطرح صنعتی فعالیت کرده است. دارن هاردی همچنین مدیریت دو شبکه تلویزیونی مرتبط به پیشرفت شخصی با نام شبکه مردم و شبکه آموزش موفقیت در آمریکا را بر عهده دارد. این دو شبکه بالغ بر هزاران برنامه تلویزیونی را با شرکت بسیاری از متخصصان و کارشناسان تراز اول دنیا در حوزه موفقیت تولید می‌کنند. موفقیت دارن در نتیجه اصولی است که وی در کتابش از آن به عنوان اثر مرکب یاد کرده است. کتابی که برای مدت‌ها در فهرست پرفروش‌های نیویورک تایمز قرار داشت. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۴ ساعت و ۵۰ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۶۷٫۷ مگابایت
زمان۰۴ ساعت و ۵۰ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۶۷٫۷ مگابایت