با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نقشه دستیابی به هدف

دانلود و خرید کتاب صوتی نقشه دستیابی به هدف

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی نقشه دستیابی به هدف  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی نقشه دستیابی به هدف

نقشه دستیابی به هدف یکی از کتاب‌های برایان تریسی معروف درباره دست یافتن به اهداف است که با صدای لیا عرفانی می‌شنوید.

درباره کتاب نقشه دستیابی به هدف

همه ما  رویا و آرزوهایی در سرداریم. یکی میخواهد ثروتمند شود، یکی میخواهد قهرمان المپیک شود ، یکی میخواهد یک طراح مشهور شود.  این رویاها و آرزوها در افراد مختلف آنقدر متفاوتند که اصلا نمی‌توان دسته بندیشان کرد. اما آیا فقط داشتن رویا و آرزو برای ما کافی است؟ 

اگر یک عمر آرزوی رسیدن به یک موقعیت و یا شغل را در سر داشته باشیم اما نتوانیم به آن برسیم همیشه  حسرت در دلمان داریم. خیلی از ما دوست داریم از یک فردی که همیشه در سایه دیگران و رئیسش قرار دارد  به یک فرد مهم و تاثیرگذار تبدیل شویم.

اگر می‌خواهی به همه این‌ها برسی باید بفهمی که چطور می‌شود روی کاغذ یک طرح و نقشه برای دست پیدا کردن به اهدافت بریزی. مثل یک نقشه مهندسی شده، اگر بتوانی یک طرح و نقشه برای دست پیدا کردن به اهدافت رسم کنی قطعا می‌توانی به آن برسی

برایان تریسی، استاد و سخنران انگیزشی و مدیریتی اینجا است تا تو را با خود همراه کند و تا رویاهایت را به واقعیت تبدیل کنی.

 شنیدن کتاب نقشه دستیابی به هدف را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 اگر اهدافی در سر دارید و برای دستیابی به انها در ذهن خود برنامه مدونی ندارید، شنیدن کتاب نقشه دستیابی به هدف را به شما پیشنهاد می‌کنیم.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
💍
۱۴۰۰/۰۲/۱۹

واقعا عالی بود ، توصیه می کنم

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۱۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۳٫۵ مگابایت