با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
داره فاجعه می‌آد!

دانلود و خرید کتاب صوتی داره فاجعه می‌آد!

دختر، خودت را جمع و جور کن

۲٫۵ از ۲ نظر
۲٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی داره فاجعه می‌آد!  نوشته  ریچل هالیس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی داره فاجعه می‌آد!

کتاب صوتی داره فاجعه می ‌آد! اثری از ریچل هالیس با ترجمه فریبا جعفری نمینی است. این کتاب نیز مانند آثار دیگر او درباره موضوع دوام آوردن، قوی ماندن و پیدا کردن روزنه‌های امید، در شرایط سخت زندگی مانند لحظات ناامیدی و اندوه است. 

این اثر را با صدای مریم پاک‌ذات بشنوید و یاد بگیرید که به گفته هالیس، خودتان را جمع و جور کنید و قوی باقی بمانید.

درباره کتاب صوتی داره فاجعه می ‌آد!

ریچل هالیس در کتاب صوتی داره فاجعه می آد! با زبان ساده از موضوعات و مسائل مختلفی صحبت می‌کند که ما در زندگی آن را به عنوان مشکلات می‌شناسیم. این مشکلات به راحتی می‌توانند شرایط ما را تحت تاثیر قرار بدهند و غم و اندو و ناامیدی را به زندگی ما تزریق کنند. همه ما تجربه‌هایی از خیانت دیدن، دروغ شنیدن، ترسیدن، از دست رفتن عزیزان نزدیک، بیکار شدن و ضرر و زیان دیدن را تجربه کرده‌ایم. تمام این موارد به تنهایی می‌تواند چنان سخت باشند و ضربه بزرگی به ما وارد کنند که زندگیمان از هم بپاشد. 

اما آیا راهی برای مقابله آن وجود ندارد؟ آیا می‌توانیم کاری کنیم که این مسائل زندگی ما را نابود نکنند؟ و اتفاقا انرژی بدهند تا بتوانیم خودمان را جمع و جور کنیم و دوباره روی پاهای خودمان بایستیم؟

ریچل هالیس هم مانند تمام انسان‌های دیگر، این مسائل را در زندگی تجربه کرده است. او در این کتاب به شما اطمینان می‌دهد که هنگام تجربه کردن چنین مواردی، تنها نیستید. سختی‌های مسیر برای همه وجود دارند و باید راهی برای عبور از آن پیدا کنیم. او به ما کمک می‌کند تا باور کنیم توانایی گذر از این سختی‌ها را داریم. او به ما امید می‌دهد تا با مشکلات روبه‌رو شویم و امید به لحظات بهتر را از دست ندهیم و در تمام رنج‌هایی که می‌کشیم، چیزی پیدا کنیم که ما را به خوشبختی برساند. 

کتاب صوتی داره فاجعه می‌ آد! را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

شنیدن کتاب صوتی داره فاجعه می آد! را به تمام بانوان پیشنهاد می‌کنیم. اگر در مرحله سختی از زندگی خود قرار دارید و حس می‌کنید فشار کار و مشکلات شما را از پا انداخته است، این کتاب صوتی را گوش کنید تا توان و انرژی ادامه دادن را پیدا کنید. 

درباره ریچل هالیس

ریچل هالیس، نویسنده، مدیرعامل شرکت خودش و سخنران آمریکایی است. او وب سایتی را راه‌اندازی کرده است و با کمک مطالب و محصولات خود سعی می‌کند تا دنبال‌کنندگانش به نسخه بهتری از خودشان دست پیدا کنند. این وب سایت در تلاش است تا به افراد در جهت ایجاد تغییرات مثبت کمک کند. 

ریچل هالیس را به عنوان آنتونی رابینز بانوان می‌شناسند. سبک زندگی و لحن ساده و خودمانی او باعث شده تا الهام‌ بخش افراد زیادی در سراسر جهان باشد. او نقش‌های بی‌شماری در برنامه‌های تلویزیونی ایفا کرده است، مانند بازیگر نقش دکتر لیندا مارتین در لوسیفر. و همچنین به عنوان ستاره مهمان در برنامه‌های تلویزیونی مانند خواهر، رنو ۹۱۱، دختر جدید و همسر خوب شناخته شده است؛ او به دلیل فعالیت‌هایش در جهت توانمندسازی زنان شناخته می‌شود و نامش در بین لیست ۳۰ کارآفرین زیر ۳۰ سال منتشر شده است.

کتاب‌های زیادی از او به زبان فارسی ترجمه و منتشر شده است که خودت باش دختر و شرمنده نباش دختر از آن جمله‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۶ ساعت و ۱۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۱۷٫۱ مگابایت
زمان۰۶ ساعت و ۱۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۱۷٫۱ مگابایت