با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تمشک سیاه

دانلود و خرید کتاب صوتی تمشک سیاه

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی تمشک سیاه  نوشته  الن هالیکات  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی تمشک سیاه

 کتاب صوتی تمشک سیاه داستانی از الن هالیکات است که با ترجمه سحر مرعشی و صدای نگار اسماعیلی می‌شنوید. این داستان در ژانر داستان برق آسا (flash fiction) قرار می گیرد.

داستان برق ‌آسا یا فلش فیکشن اصطلاحی است که گردآورندگان مجموعه‌ای به همین نام برای نوعی از داستان بسیار کوتاه ابداع کرده‌اند؛ فلش فیکشن داستانی است که حجمش از ۲۵۰ کلمه تا ۷۵۰ کلمه متغیر است. در واقع در این قالب داستان نویسی، نویسنده به دنبال کشفی ضربه‌زننده و غافلگیر کننده و وارد کردن شوکی به خواننده است.

 کتاب صوتی تمشک سیاه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر از شنیدن داستان کوتاه لذت می‌برید و به ادبیات داستانی علاقه دارید،  کتاب صوتی تمشک سیاه یک گزینه عالی برای شما است. 

بخشی از کتاب صوتی تمشک سیاه 

درست پیش از آنکه آفتاب به وسط آسمان برسد، مرد با کلاهی پر از تمشک سیاه زیر بغل، از نزدیک‌ترین سراشیبی تپه به پایین سرازیر شد. به همسرش گفت: «این هفته دیگه کامل رسیده‌ن. هفته‌ خوبی رو برای اومدن انتخاب کردیم.» مردی بود بلند بالا و لاغر که همین اواخر میانه‌ بدنش را لایه‌ی ضخیمی از چربی پوشانده بود. چادرشان را دور زد و رفت سمت جایی که کیسه‌ برزنتی آبشان را آویزان کرده بودند، تمشک‌ها را در ماهیتابه‌ای آلومینیومی ریخت و به‌آرامی شروع کرد به شستن‌شان.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۰۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۴٫۰ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۰۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۴٫۰ مگابایت

تجربه بهتر در اپلیکیشن