با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی چگونه رابطه عاطفه خوبی داشته باشیم اثر گروه نویسندگان سایت هاو کن یو

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه رابطه عاطفه خوبی داشته باشیم

۴٫۰ از ۳ نظر
۴٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه رابطه عاطفه خوبی داشته باشیم  نوشته  گروه نویسندگان سایت هاو کن یو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چگونه رابطه عاطفه خوبی داشته باشیم

کتاب صوتی چگونه رابطه عاطفه خوبی داشته باشیم یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی است که در نوین کتاب گویا تولید صوتی است. این فایل صوتی را که برگرفته از مقالات سایت Howcanu است، با نویسندگی گروه نویسندگان هاو کن یو و صدای کاوه یانقی می‌شنوید.

مجموعه چگونه‌های دست یافتنی که در نوین کتاب گویا صوتی شده است، مجموعه‌ای کاربردی در زمینه‌های گوناگون اعم از موفقیت، کسب وکار، سلامت، روان‌شناسی و رشد فردی است. کتاب‌های این مجموعه که به قلم افراد متخصص ایرانی و خارجی نوشته شده‌اند، به شما کمک می‌کنند تا راهکارهایی عملی را برای بهبود و ارتقای خود در زمینه‌های گوناگون و ترک عادات نادرست تجربه کنید. شما با گوش دادن مقالات این مجموعه در زمانی اندک می‌توانید به راهکارهایی مفید و قابل اجرا دست پیدا کنید.

درباره کتاب چگونه رابطه عاطفه خوبی داشته باشیم

برای داشتن یک رابطه عاطفی خوب باید تلاش کنید. نباید تا به محبوب خود رسیدید دست از تلاش بردارید و راکد بمانید. زیرا تازه اول کار است. این مسیر هرگز پایان نمی‌یابد زیرا هر روز باید چیزهای تازه‌ای درباره داشتن یک رابطه عاطفی سالم یادبگیرید. یکدیگر را بشتر بشناسید و به هم بیشتر و بیشتر نزدیک شوید. در این مقاله ۱۳ نکته مهم درباره داشتن رابطه عاطفی موفق خواهید شنید.

شنیدن کتاب چگونه رابطه عاطفه خوبی داشته باشیم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهندبا شریک زندگی خود، رابطه عاطفی موفقی داشته باشند، پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب صوتی چگونه رابطه عاطفه خوبی داشته باشیم

ویژگی‌های زوج های خوشبخت چیست؟ شاید فکر کنید زوج های خوشبخت هیچ مشکلی با یکدیگر ندارند؟ هیچ گاه با یکدیگر اختلاف سلیقه ندارند؟ کل اوقات خود را با خوشی با هم سپری می کنند و هر شب شام را با شمع میل می‌کنند و عاشقانه هم را نگاه می کنند.

اگر نگرشتان نسبت به خوشبختی و رابطه ای ایده آل این است کاملا در اشتباه هستید. می دانید و می دانیم که روابط عاطفی چیزی فراتر از خریدن گل و هدیه، ابراز علاقه های کلامی و البته نگاه عاشقانه است. هر چند این موارد جزئی از مهارت های شما در برقراری یک رابطه عاطفی خوب هستند، ولی این تمام کار نیست.

گاهی باید بپذیرید، گاهی رد کنید، گاهی چَشم بگویید و گاهی مخالفت کنید، زمان هایی بخندید و زمان هایی هم جدی باشید، لحظاتی منطقی و لحظاتی احساسی و در تمامی موارد از خود گذشتگی داشته باشید، نه برای خود و نه برای طرف مقابل خود بلکه برای رابطه و هردوی خود. اما زمان درست و به جا برای استفاده از این رفتار ها چه زمانیست؟ این مهارتی است که از شما یک فردی با روابط عاطفی خوب میسازد. می دانید که اختلاف نظر و قهر و آشتی همیشه جزئی از یک رابطه عاطفی هستند و تنها باید به خوبی از جانب هر دو مدیریت شوند.

فراموش نکنید رابطه شما و همسرتان یکی از مهم ترین بخش های زندگی تان است. بسیاری از افراد تمام تلاش خود را برای ربودن دل طرف مقابل می کنند و وقتی به هدف خود رسیدند و وارد رابطه ای جدی شدند وا می دهند. باید به خاطر داشته باشید که رابطه مانند مراقبت از گیاهان است. باید علف‌های هرز را از بین ببرید. گلدان را مرتب آب بدهید. و تلاش کنید که نور کافی به برگ هایشان برسد.


دیگران دریافت کرده‌اند

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶٫۴ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶٫۴ مگابایت