با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه فرزند موفقی داشته باشیم؟

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه فرزند موفقی داشته باشیم؟

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه فرزند موفقی داشته باشیم؟  نوشته  گروه نویسندگان سایت هاو کن یو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چگونه فرزند موفقی داشته باشیم؟

کتاب صوتی چگونه فرزند موفقی داشته باشیم؟ یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی است که در نوین کتاب گویا تولید صوتی است. این فایل صوتی را که برگرفته از مقالات سایت Howcanu است، با نویسندگی گروه نویسندگان هاو کن یو و صدای کاوه یانقی می‌شنوید.

مجموعه چگونه‌های دست یافتنی که در نوین کتاب گویا صوتی شده است، مجموعه‌ای کاربردی در زمینه‌های گوناگون اعم از موفقیت، کسب وکار، سلامت، روان‌شناسی و رشد فردی است. کتاب‌های این مجموعه که به قلم افراد متخصص ایرانی و خارجی نوشته شده‌اند، به شما کمک می‌کنند تا راهکارهایی عملی را برای بهبود و ارتقای خود در زمینه‌های گوناگون و ترک عادات نادرست تجربه کنید. شما با گوش دادن مقالات این مجموعه در زمانی اندک می‌توانید به راهکارهایی مفید و قابل اجرا دست پیدا کنید.

درباره کتاب چگونه فرزند موفقی داشته باشیم؟

سوالی که هر پدر و مادری با به دنیا آمدن فرزند یا فرزندانش یا حتی قبل از آن در ذهن خود مرور می‌کند این است که چگونه فرزند موفق تربیت کنیم؟ مطمئنا کار ساده‌ای هم نیست. با وجود هزاران نفری که همه روزه با فرزند شما در ارتباط خواهند بود، دنیای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، فرهنگ‌های اشتباه موجود در جامعه و … واقعا هم کار سختی پیش رو خواهید داشت. در این مقاله با شما مرور خواهیم کرد که چه مهارت‌هایی برای فرزند شما در این زمان یک ضرورت به حساب می آید که در آینده از آن ها انسان های کامل و مولد و در نتیجه موفق بسازد.

شنیدن کتاب چگونه فرزند موفقی داشته باشیم؟ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند فرزند خوب تربیت کنند پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب صوتی چگونه فرزند موفقی داشته باشیم؟

یکی از مهارت های ابتدایی و مهم برای هر فرزندی در هر خانواده ای، مهم پنداشتن و اهمیت دادن به نقش فرزند خود در خانواده است. هر چند که این کودکان خوردسال هنوز به صورت کامل از مهارت های کافی برای اثبات جایگاه خود در خانواده بی بهره هستند، اما این مورد به دست شما باید تقویت شود. شما به عنوان پدر و مادر میبایست همیشه به عقاید و نظرات فرزند کودک خود حتی زمانی که نمی تواند صحبت کند احترام بگذارید، باید به آن ها بفهمانید که در تصمیمات کوچک و بزرگ هم نظر آن ها، حتی با یک سر تکان دادن مهم است. کودکان کوچک و بزرگ باید بدانند که حرف هایشان در خانواده شنیده می شود و برای آن ها اهمیت قائل هستید. در بحث ها آن ها را شرکت دهید و آن ها را ساپورت و تشویق کنید. بهتر است برای تشویقشان از کلمات کمک بگیرید تا دست و کف زدن.

تمرکز

کودکان بیشتر ترجیح می دهند که بر روی علاقه مندی های خود تمرکز کنند، پس سعی کنید برای افزایش این مهارت از ابزار آلات و موارد علاقه مندی های آن ها کمک بگیرید. به عنوان مثال برای آموزش مهارت های نوشتن مطمئنا استفاده از تخت وایت برد و ماژیک های رنگی و یا گچ، جذاب تر از کاغذ و قلم است. هنگام آموزش کاملا تمام حواستان به فرزند خود باشد و بهتر است از آموزش ها و کلک های سوری خود داری کنید. این موارد برای فرزندان شما تمرکز بیشتر را به همراه خواهد داشت. همچنین شما می توانید از بازی های مخصوص این کار همچون انواع پازل، نقاشی ها و … هم کمک بگیرید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۱۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۱٫۲ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۱٫۲ مگابایت