با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نجار

دانلود و خرید کتاب صوتی نجار

داستانی درباره‌ی بزرگترین استراتژی‌های موفقیت

۴٫۷ از ۳ نظر
۴٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی نجار  نوشته  جان گوردون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی نجار

کتاب صوتی نجار اثر جان گوردون داستانی درباره‌ بزرگترین استراتژی‌های موفقیت است. جان گوردون نویسنده کتاب پرفروش اتوبوس انرژی، این بار در کتاب نجار در قالب داستانی جذاب بزرگترین استراتژی‌های موفقیت را برای شما بیان می‌کند.

درباره کتاب صوتی نجار

آخرین چیزی که مایکل قبل از بیدار شدن در بیمارستان به یاد می‌آورد، دویدن در خیابان‌های شهر و فکر کردن به راه‌هایی برای ساخت شرکتش بود. حالا او با سیم‌ها و دستگاه‌هایی که به بدنش وصل است، به پشت خوابیده و همسرش سارا کنارش نشسته و پرستاری هم بالای سرش ایستاده است...

جان گوردون در این کتاب یادآوری می‌کند که برای رسیدن به موفقیت واقعی، باید به دیگران کمک کنید. کار اصلیِ شما در زندگی، قضاوت و ارزیابی انسان‌ها نیست، بلکه یاری رساندن به آنها برای موفقیت در هر کاری است که انجام می‌دهند. به بیان دیگر، موفقیت باید به اشتراک گذاشته شود.

اگر شما تاجرید، تمرکزتان را از برنده شدن- حالا هر معنایی که برایتان دارد- به استفاده از کارتان برای عشق ورزیدن، خدمت کردن و روحیه دادن به دیگران تغییر دهید. اگر این کار را بکنید، موفق خواهید شد و کسب‌وکارتان طوری که حتی فکرش را هم نمی‌کنید، رشد خواهد کرد.

کتاب نجار می‌تواند زندگی شما را در جهت مثبت تغییر دهد. و شما هم در عوض می‌توانید، زندگی انسان‌های اطرافتان را تغییر دهید و آنها نیز در عوض، زندگی افرادی که با آنها در ارتباط‌اند را تغییر خواهند داد.

شنیدن کتاب نجار را به چه کسانی یپشنهاد می‌کنیم

همه دوست‌داران کتاب‌های موفقیت در کسب‌وکار مخاطبان این کتاب‌اند.

درباره جان گوردون

جان گوردون، کتاب‌های متعددی درباره مثبت‌اندیشی و خودسازی تألیف کرده است؛ اتوبوس انرژی یکی از اولین کتاب‌های پرفروش او بود. او سخنران و مشاوره انگیزشی خوبی است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
mahsa
۱۳۹۹/۱۱/۲۹

کتاب خیلی جذابی بود گوینده های داستان عالی بودن داستان بسیار تاثیر گذاری بود👌

پرنیا اسد
۱۴۰۰/۰۵/۰۴

نشرتون عالیه ممنونم بابت زحماتتون

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۳ ساعت و ۳۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۹۲٫۴ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۳۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۹۲٫۴ مگابایت