با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی چگونه خدا را بشناسیم اثر دیپاک چوپرا

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه خدا را بشناسیم

۳٫۴ از ۸ نظر
۳٫۴ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه خدا را بشناسیم  نوشته  دیپاک چوپرا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چگونه خدا را بشناسیم

چگونه خدا را بشناسیم اثری از دیباک چوپرا است که با صدای فرزانه فائزی می‌شنوید.

درباره کتاب صوتی چگونه خدا را بشناسیم

مهم‌ترین چیزی که باید به آن توجه کنیم این است که اگر خداوند وجود دارد، پس می‌توان وجود او را حس کرد و جلوه‌های وجودی او را در این جهان دید. در این کتاب خواهیم شنید که امکان شناخت این وجود لایتناهی ممکن نیست و اگر دلمان با او یکی باشد در این صورت است که افق ذهن ما به سوی واقعیت‌های تازه‌ای گشوده خواهدشد و وجود خدا را حس خواهیم کرد.

 شنیدن کتاب چگونه خدا را بشناسیم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت و انگیزشی.

 درباره دیباک چوپرا

دیپاک چوپرا، بیش از پنجاه عنوان کتاب نگاشته است که به بیش از سی و پنج زبان بازگردانده شده‌اند. برخی از کتاب‌های و غیر داستانی این نویسندهٔ مشهور، در فهرست پرفروش‌ترین نیویورک‌تایمز قرار گرفته‌اند که از میان آن‌ها می‌توان به هفت قانون معنوی برای موفقیت،تجلی بی‌درنگ و چگونه خدا را بشناسیم اشاره کرد.

دکتر چوپرا یکی از اعضای شورای مدیران دانشکدهٔ پزشکان آمریکایی، عضو انجمن متخصصان غدد دورن‌ریز بالینی آمریکایی، استاد کمکی دانشکدهٔ مدیریت کلاگ و دانشمند ارشد سازمان گالوپ است. مجلهٔ تایم از او به عنوان یکی از یکصد شخص برجستهٔ قرن یاد می‌کند و عنوان «شاعر – پیامبر پزشکی جایگزین» را داده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
mohammad safaei
۱۳۹۹/۱۲/۱۷

متاسفانه از شنیدنش پشیمانم مطلب خاصی نداشت در حد اموزش به پسر و دختر راهنمایی یا دبیرستانی بود اصلا به دلایل استوار تکیه نشد یه جاهایی احساس میکردم ایشونو مجبور کردن این کتابو بنویسه در حالی که بقیه اثارش به نسبت بهتر بود

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۴٫۳ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۴٫۳ مگابایت