با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی بیش از اندازه و همیشه ناکافی اثر مری ترامپ

دانلود و خرید کتاب صوتی بیش از اندازه و همیشه ناکافی

ترامپ علیه ترامپ

۴٫۳ از ۳ نظر
۴٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی بیش از اندازه و همیشه ناکافی  نوشته  مری ترامپ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی بیش از اندازه و همیشه ناکافی

کتاب صوتی بیش از اندازه و همیشه ناکافی اثر مری. ال. ترامپ، برادرزاده دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا است و تحلیلی از زندگی شخصی و خانوادگی ترامپ و به قدرت رسیدن او است. 

نسخه صوتی کتاب را با ترجمه احمد آل احمد و صدای متین بختی می‌شنوید. 

درباره کتاب صوتی بیش از اندازه و همیشه ناکافی

کتاب صوتی بیش از اندازه و همیشه ناکافی یکی از پر سر و صداترین کتاب‌های امروز جهان است. این کتاب که نوشته مری ترامپ، برادرزاده دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا است، تحلیلی از زندگی و شخصیت او ارائه می‌کند. مری ترامپ که درون خانواده ترامپ بزرگ شده است، این امتیاز را دارد که چیزهایی را برای مخاطبانش بیان کند که دیگران از آن بی‌خبرند. از جمله اینکه کودکی او چگونه گذشته است. با شنیدن این اثر ما می‌دانیم ترامپ چگونه به مردی تبدیل شد که امنیت جامعه جهانی را تهدید می‌کند. از روابط پر تنش خانوادگی آن‌ها می‌خوانیم. 

مری ترامپ معتقد است که دوران سخت کودکی دونالد ترامپ او را به فردی که امروز هست، تبدیل کرده است. اما این نظر مانع نمیشود که مری، عموی خود، دونالد ترامپ را مقصر نابودی روابط خانوادگی‌شان نداند.  

کتاب صوتی بیش از اندازه و همیشه ناکافی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به موضوعات سیاسی از شنیدن کتاب صوتی بیش از اندازه و همیشه ناکافی لذت می‌برند. اگر دوست دارید با چهره‌ای که ترامپ در فضای خانه و فضای غیر سیاسی دارد آشنا شوید، این کتاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم.  

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
mostafakarabii
۱۳۹۹/۰۹/۱۴

گوینده توانا.کتاب جذاب*******

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۹ ساعت و ۵۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۴۲٫۸ مگابایت
زمان۰۹ ساعت و ۵۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۴۲٫۸ مگابایت