با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی نظم بیرونی آرامش درونی اثر گرچن روبین

دانلود و خرید کتاب صوتی نظم بیرونی آرامش درونی

درهم‌برهمی را مرتب کن و به آن نظم بده تا فضای بیشتری برای شادی داشته باشی

۴٫۳ از ۷ نظر
۴٫۳ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی نظم بیرونی آرامش درونی  نوشته  گرچن روبین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی نظم بیرونی آرامش درونی

کتاب صوتی نظم بیرونی آرامش درونی نوشته گرچن رابین است. این کتاب به شنونده یاد می‌دهد درهم‌برهمی را مرتب کن و به آن نظم بده تا فضای بیشتری برای شادی داشته باشی. از لحظه‌ای که نظم بیرونی پدیدار می‌شود، از فرصت استفاده کنید تا از آن لذت ببرید، تا راحتی، جادار بودن و رشد و نموی را که از آرامش درون نشأت می‌گیرد تجربه کنید. از آن حظ ببرید! وقت بگذارید تا لحظه‌ای مکث کرده و احساس شادی داشته باشید.

درباره کتاب نظم بیرونی آرامش درونی

در مورد داشتنِ یک زندگی شاد، یک میزتحریر نامرتب یا یک کمددیواری شلوغ برای آویزان کردن پالتوها یک مشکل جزئی است، با این حال به دست آوردنِ کنترل اصل و اساس زندگی اغلب آن را آسان‌تر می‌کند تا احساس کنید به طور کلی زندگی ما بیشتر تحت کنترل‌مان است.

وقتی اطراف شما را بهم‌ریختگی گرفته باشد، احساس بی‌قراری و پریشانی می‌کنید. وقتی آن بهم‌ریختگی را مرتب کنید، همیشه می‌توان خوشی و انرژی بیش از حدی بدست ‌آورد، علاوه‌ بر آن اینکه می‌توان وسایلی را پیدا کرد که شما غافلگیر می‌کند.

درست همان‌طور که نظم بیرونی به آرامش درون منجر می‌شود، آرامش درون هم به نظم درونی منجر می‌شود. وقتی احساس آرامش، پُر انرژی بودن و تمرکز داشتن داریم، این همان زمانی است که حفظ نظم در محیط پیرامون‌مان راحت‌تر می‌شود. چنین چیزی چرخه‌ای با فضیلت است.

ما با تعلقات‌مان، اثر خود را بر دنیا به جا می‌گذاریم. چه این اثر بزرگ یا جزئی باشد، چه این اثر با تعلقات زیاد یا کم ایجاد شود، می‌خواهیم محیطی را به وجود آوریم که واقعاً برازنده‌ی ماست.

وقتی به وسایل خود نگاه می‌کنیم، بازتابی از خودمان را می‌بینیم. وقتی آن وسایل نظم خوبی داشته و شامل چیزهایی شوند که نیاز داریم، استفاده می‌کنیم و دوست داریم شادتر خواهیم بود، چون آن بازتاب طریقه‌ای را که خودمان را می‌بینیم تحت تأثیر قرار می‌دهد.

شنیدن کتاب نظم بیرونی آرامش درونی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی به دنبال آرامش در زندگی هستند پیشنهاد می‌کنیم

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
atobook
۱۴۰۰/۰۳/۲۵

یه کتاب تأثیر گذار و عالی برای رسیدن به آرامش. من واقعا دوسش داشتم و توصیه میکنم حتما گوش بدید. صدای گویندگان هم عالی بود

Khatere R. Z
۱۳۹۹/۱۰/۱۰

کتاب بسیار خوبی بود،نکته هایی که گفته شد در مورد نظم بیرونی بسیار کارآمد بود

اسنو
۱۴۰۰/۰۴/۰۴

بد نبود ولی تو این سبک کتاب جادوی نظم نوشته ی ماری کندو تاثیر گذارتر و کاربردی تر و انگیزشی تر بود

کاربر ۱۴۹۶۵۰۷
۱۳۹۹/۱۲/۰۶

کتاب خیلی خوبی بود اگر طرفدار نظم و آرامش هستید بخونید

Mohadese hp
۱۳۹۹/۱۱/۲۴

خیلی کتاب خوبیه و راهکارهای ساده و جالبی داره.من لذت بردم ازش

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۳ ساعت و ۱۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۷۸٫۲ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۱۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۷۸٫۲ مگابایت