با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی تعالیم کریشنا مورتی اثر کریشنا مورتی

دانلود و خرید کتاب صوتی تعالیم کریشنا مورتی

۳٫۷ از ۶ نظر
۳٫۷ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی تعالیم کریشنا مورتی  نوشته  کریشنا مورتی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی تعالیم کریشنا مورتی

کتاب صوتی تعالیم کریشنا مورتی به شما کمک می‌کند اگر از زندگی خویش یک منجلاب ساخته‌اید از آن خارج شوید، آن را دگرگون کنید. آموزه‌های او یاد می‌دهد اگر اندیشه شما در یک روال درست نیست آن را تغییر دهید.

درباره کتاب تعالیم کریشنا مورتی

 کریشنامورتی معتقد است حقیقت سرزمینی است بدون معبر، راهی به سوی آن نیست و این به دلیل ناشناختگی حقیقت است. حقیقت مکان معین و ثابتی ندارد؛ بنابراین راهی هم به سوی آن نیست. انسان نمی تواند از طریق تشکیلات مبتنی بر تشریفات، از طریق مسلک ها و ایدئولوژی ها، از طریق مرشدها، کشیش ها و اوراد و شعایرشان، و نیز از طریق دانش های فلسفی یا تکنیک‌های روانشناسی به حقیقت برسد. شخص باید حقیقت را در آینه روابط کشف کند، رابطه با خویشتن خود و با مجموعه قضایا و پدیده های زندگی. از طریق درک و شناخت محتویات ذهن خویشتن خود، و از طریق فعل و انفعالاتی که در ذهن حادث می شود حقیقت قابل کشف است، نه از طریق تجزیه و تحلیل های ذهنی، نظری و سطحی؛ یا از طریق درون نگری عیب جویانه. این نظرات در این کتاب کامل گردآوری شده است.

شنیدن کتاب تعالیم کریشنا مورتی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به تفکرات کریشنا مورتی پیشنهاد می‌کنیم 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
محمد
۱۴۰۰/۰۱/۱۲

شیوه ی برون رفت صحیح ازفضای ذهن ومستقرشدن در امنیت را برای خواننده خیلی خوب نشان میدهد...کتاب را بارها باید خواند تا هشیاری لازم برای حس فضای حضور بروز کند...

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۱ ساعت و ۲۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۴۶٫۷ مگابایت
زمان۱۱ ساعت و ۲۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۴۶٫۷ مگابایت