با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زمین نرم

دانلود و خرید کتاب صوتی زمین نرم

۴٫۶ از ۵ نظر
۴٫۶ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی زمین نرم  نوشته  آیین نوروزی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی زمین نرم

کتاب صوتی زمین نرم نوشته آیین نوروزی است که با صدای وحید رونقی منتشر شده است. این کتاب مجموعه‌ای از داستان‌های جذاب است که شنونده را با خودش به درون زندگی شلوغ شهری می‌برد.

درباره کتاب زمین نرم

کتاب زمین نرم مجموعه‌ای از ۱۰ داستان است با نام‌های  انباری آبی، داستان هندی، رستوران کوروش، تور مالدیو، پنج شب و شش روز، مردها و تانکر آب، خرج کردن دویست میلیون پول، بهترین روزها در شهر شما، سوغاتی، آهنگ اجتماعی و زمین نرم.

این کتاب زبانی طنز دارد و تصویری از بدبینی نویسنده در فضایی خنده آور است. او در تعدادی از داستان‌هایش مرگ را مرکز داستان قرار می‌دهد و زندگی‌ای که در اطراف آن جریان دارد را بازنمایی می‌کند. آیین نوروزی کارشناسی زبان و ادبیات فارسی دارد و همین موضوع زبان اثرش را خوش‌ساخت و روان کرده است.

شنیدن کتاب زمین نرم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی معاصر ایران پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب زمین نرم

 «دو روز و نیم بعد، وقتی عضلات مرتضی دوباره شل شده و سروگردنش، ته‌مایه‌ای از رنگ سبزآبی پیدا کرده‌اند، وقتی زاری پدر و مادر و فامیلش تمام شده و او تنها زیر خاک افتاده، کسی به این فکر می‌افتد که داخل صندوقچه زردرنگ آن موتور له‌ولورده، احتمالا غذایی باقی مانده. در صندوق را که باز می‌کند، بوی چربی مانده بیرون می‌زند. پیتزای اولی، حالا شبیه زمینی است نرم، آنقدر نرم که تکه‌های قارچ به درونش نفوذ کرده‌اند. پر از چاله و پستی و بلندی. چیزی شبیه ماه»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۲۴۹۵۱۹۹
۱۳۹۹/۰۸/۲۸

خوب در مورد زمین

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۳ ساعت و ۲۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۸۲٫۵ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۲۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۸۲٫۵ مگابایت