با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ایجاد انگیزه موفقیت

دانلود و خرید کتاب صوتی ایجاد انگیزه موفقیت

۳٫۳ از ۳ نظر
۳٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ایجاد انگیزه موفقیت  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی ایجاد انگیزه موفقیت

ایجاد انگیزه موفقیت نوشته بزرگترین مربی حوزه موفقیت، برایان تریسی است. در این کتاب صوتی به عوامل مختلفی برای رسیدن به قله‌های پیشرفت و موفقیت اشاره شده است. این کتاب صوتی همچنین به تکنیک‌های مثبت اندیشی، اولویت بندی، پشتکار بیشتر و کنترل مکالمه درونی پرداخته است.

افراد بسیاری زندگی خود را به دست سرنوشت می‌سپارند و از این رو هیچ گاه در زندگی به موفقیت حقیقی دست نخواهند یافت. همچنین به خاطر شکست های زندگی، دیگران و سرنوشت را سرزنش می‌کنند. شما باید کنترل زندگی خود را در دست بگیرید و با لحن مثبت با خودتان صحبت کنید تا بتوانید در آینده‌ای نه چندان دور به نتایج و اهداف مورد نظرتان برسید.

موفقیت به عوامل و ویژگی­های خاصی مرتبط است که می‌توان آنها را آموخت یا در خود تقویت کرد. در هر جایگاهی که قرار دارید باید همواره خود و شغل­تان را دوست داشته باشید و این قدرت را در خود تقویت کنید تا به موفقیت حقیقی دست یابید.

مفاهیمی که در این کتاب صوتی با آن آشنا می‌شوید:

هفت معیار اصلی جهت دستیابی به موفقیت و ایجاد انگیزه، شناسایی موانع و ضعف‌های موجود بر سر راه موفقیت و احترام گذاشتن به خود و صحبت کردن با خود به طوری‌ که می‌خواهید در آینده به همان صورت دیده شوید. 

شنیدن کتاب صوتی ایجاد انگیزه موفقیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب صوتی ایجاد انگیزه موفقیت، برای همه افرادی که به دنبال پیشرفت، ایجاد انگیزه و موفقیت بیشتر در کار و زندگی خود هستند، پیشنهاد می‌شود. پس از شنیدن کتاب، با تکنیک­ ها و عوامل درست در موفقیت آشنا میشوید. همچنین می‌آموزید که قوانین موثر رشد و تغییر فردی را در زندگی خود رعایت کنید.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۵۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۵۰٫۲ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۵۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۵۰٫۲ مگابایت