با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۲۱ ویژگی میلیونرهای خود ساخته

دانلود و خرید کتاب صوتی ۲۱ ویژگی میلیونرهای خود ساخته

۲۱ رمز موفقیت میلیونرهای خودساخته

۲٫۷ از ۳ نظر
۲٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ۲۱ ویژگی میلیونرهای خود ساخته  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی ۲۱ ویژگی میلیونرهای خود ساخته

کتاب صوتی ۲۱ ویژگی میلیونرهای خود ساخته نوشته برایان تریسی که با ترجمه محسن واعظی و با صدای مهبد قناعت‌پیشه منتشر شده است به شنونده یاد می‌دهد برای داشتن چیزی که تا پیش از این نداشتی باید کسی شوی که پیشتر نبوده‌ای.

درباره کتاب صوتی ۲۱ ویژگی میلیونرهای خود ساخته

نویسنده معتقد است ما در بهترین دوران تاریخ انسان زندگی می‌کنیم. در چند سال آینده افراد بیشتری، پول بیشتری نسبت به تمام تاریخ انسان به دست خواهند آورد. افراد بیشتری میلیونر می‌شوند. فقط کافی است قدم در راه موفقیت بگذارید و بایستید برای هدف‌هایتان. اصلیترین عامل مشخص کننده موفقیت انسان در زندگی است، ماهیت درونی اوست. علت این موضوع قانون تطابق است، یعنی واقعیت‌های زندگی بیرونی هر کس با تصورات و تفکرات که او در درون خود دارد تطابق خواهد یافت. به همین سادگی!

شنیدن کتاب صوتی ۲۱ ویژگی میلیونرهای خود ساخته را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر تصمیم جدی دارید که انسان موفقی بشوید و خودتان را تغییر بدهید این کتاب می‌تواند بهترین راه برای رشد شخصیتان باشد.

درباره برایان تریسی نویسنده کتاب ۲۱ ویژگی میلیونرهای خود ساخته

«برایان تریسی» نویسنده و سخنران انگیزشی در زمینه بهبود مهارت‌های حرفه‌ای و خودیاری، در ۵ ژانویه ۱۹۴۴ در شارلوت‌تاون کانادا و در یک خانواده فقیر به دنیا آمد. پدرش کار دائمی نداشت و نمی‌توانست هزینه‌های جاری زندگی را به آسانی تامین کند. به همین دلیل برایان و سه برادرش با کمک نهادهای خیریه تحصیل کردند و او همیشه تلخی فقر را در زندگی خود حس می‌کرد.

برایان تریسی خیلی زود مجبور به ترک مدرسه شد تا به کارهای سخت و فیزیکی کم‌درآمد بپردازد. تا اینکه در دهه ۲۰ سالگی خود، سفرهایش به سرتاسر جهان را آغاز کرد. او با خودرواش از کانادا به آمریکا و سپس با کشتی به انگلیس رفت. فرانسه و اسپانیا و پس از آن آفریقا مقصدهای بعدی او بودند. تریسی مدتی در آفریقای جنوبی کار کرد و در رشته کاراته، کمربند سیاه گرفت. تریسی ۲ سال را در ژوهانسبورگ سپری کرد و سفرهایش را به سوی خاورمیانه و شرق آسیا ادامه داد.

تریسی در این سال‌ها با شعار «مطالعه کن، گوش کن و پیوسته بیاموز و رشد کن» به موفقیت‌های زیادی دست یافت. تریسی می‌گوید: «هیچگاه اجازه ندهید خودروی شما حرکت کند بدون اینکه در طی آن چیزی بیاموزید. هر کتاب یا همایشی، به صورت صوتی در دسترس شماست!»

نخستین شغل پس از این سفرها، فروشندگی بود. تریسی درباره مهارت‌های فروش مطالعه و تحقیق کرد و در طول چندین سال کار جدی و مطالعه فرایندهای مرتبط با فروش، در چندین شرکت بزرگ، تجارب خود در زمینه‌های مدیریت و فروش را گردآوری و تدوین کرد. او آموخته‌هایش را ساماندهی و یک ساختار مشاوره‌ای را بر اساس آن پایه‌ریزی کرد.

تریسی یکی از افراد موفق در زمینه مشاوره مدیریتی و توسعه نیروی انسانی است و شرکتی بین‌المللی به نام خودش را راه‌اندازی کرده است. برایان تریسی در کشورهای گوناگون و شرکت‌های مطرح جهان، برنامه‌های مشاوره‌ای و آموزشی برگزار می‌کند. کتاب‌های برایان تریسی، توسط ناشران متعددی به زبان فارسی ترجمه شده است و او را تبدیل به نویسنده‌ای شناخته‌شده در ایران کرده است.

بخشی از کتاب ۲۱ ویژگی میلیونرهای خود ساخته

اگر میخواهید کار متفاوتی انجام بدهید باید ابتدا کار متفاوتی در درون خود انجام دهید.

به نظر من دیدگاه واقعا بزرگ و قابل تاملی است.داشتن تک تک این ویژگی ها برای رسیدن به موفقیت الزامی است .

یعنی اگر کسی حتی یکی از این ویژگی را کم داشته باشه خیلی بیش از چیزی که تصور کنید از پیشرفت باز خواهد ماند.و جالب اینجاست که همه این وِیژگی ها قابل یادگیری هستند.

پس هر آن اراده کنید می توانید آنها را با تمرین و ممارست به خوبی یاد بگیرید.به یاد داشته باشید که عکس العمل طبیعی هرکس مقاومت در برابر تغییر است. یعنی به طور طبیعی همه ما تمایل داریم برگردیم به همان کارها و حالت‌هایی که از قبل داشته ایم،و به صورت ناخودآگاه سعی میکنیم کارهای متفاوتی نسبت به گذشته انجام ندهیم.

پس باید بر خلاف غریضه های طبیعی خود عمل کنید و از ناحیه امن خود خارج بشید.

در طبیعت قانونی وجود دارد که بر اساس آن اگر کسی بر خلاف تمایلات طبیعی خود عمل کند تقریبا در هیچ موردی اشتباه نخواهد کرد.

پس باید بر خلاف تمایلات طبیعی خود عمل کنیم. میلیونرهای خود ساخته همیشه این کار را انجام داده اند و بر خلاف تمایلات طبیعی عمل کرده اند. اگر شما هم میخواهید به جمع میلیونر ها اضافه شوید سریع دست به کار شوید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
fariborz
۱۳۹۹/۰۳/۲۴

بسیار عالی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۳۰ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۸۲٫۷ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۳۰ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۸۲٫۷ مگابایت