با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی زندگی بدون کینه اثر ویکتوریا اوستین

دانلود و خرید کتاب صوتی زندگی بدون کینه

قلبمان را از دلخوری رهایی ببخشیم

۱٫۵ از ۲ نظر
۱٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی زندگی بدون کینه  نوشته  ویکتوریا اوستین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی زندگی بدون کینه

با شنیدن کتاب صوتی زندگی بدون کینه، نوشته ویکتوریا اوستین می‌آموزوید که چطور کینه‌ها را هرچقدر هم سخت و قدیمی باشند و آزارتان بدهند، کنار بگذارید و به زندگی شاد، بی‌دغدغه و بدون کینه بازگردید.

شنیدن کتاب صوتی زندگی بدون کینه را به چه کسانی یپشنهاد می‌کنیم

 خواندن این کتاب برای همه سودمند است به ویژه آنها که نمی‌توانند به‌راحتی کینه‌ها را کنار بگذارند.

بخشی از کتاب صوتی زندگی بدون کینه

تا زمانی که زنده هستید افراد می‌توانند با گفتارشان و یا اعمالشان شما را دلخور و ناراحت کنند و به احساسات شما ضربه وارد کنند. قبل از این‌که از توهین‌ها دلخور بشویم باید بیشتر فکر کنیم و تشخیص دهیم که چه اتفاقی رخ می‌دهد و باید یاد بگیریم که توجه نکنیم و زندگی خود را ادامه دهیم و هرچه زودتر از آن دلخوری رها کنیم آزادتر خواهیم بود.

ما باید شرایط را به نفع خودمان عوض کنیم و همه‌چیز را به خدا بسپاریم، توهین همیشه پیش خواهد آمد اما مهم این است که ما در آن لحظه چه رفتاری داشته باشیم، همه‌چیز را به خدا بسپارید و باید با حال پیروزی، شادی و آرامش زندگی کنیم.

نمی‌توان با یک قلب دلخور با تلخ‌کامی و عصبانیت زندگی کنیم و بعد انتظار داشته باشم به تمام آن چیزی تبدیل شوم که مقصود خداوند از خلقت ما بوده است.

امروز باید تصمیمی بگیرید و اگر در نادیده گرفتن توهین‌ها مهارت پیدا کنیم زندگی رضایت‌بخش‌تر و شادتری خواهیم داشت.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
乙_みG
۱۳۹۹/۰۱/۲۱

مطلب خیلی خاصی نداشت ارزش خریدن نداره اما اگه رایگان بود پیشنهاد میکردم گوش کنین...راجع ب کینه مطلب کاربردی نداره اما خب بدک نبود👌

sami
۱۳۹۹/۰۱/۰۵

گوینده صدای خیلی جیغ جیغی داره و همش در اوج فریاد میزنه .... خدا رو شکر که چند دقیقه بیشتر نبود وگرنه نمی تونستم بقیه کتاب رو گوش بدم ... صدای این خانم با این قدرت بیشتر به درد خوانندگی

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۹٫۱ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۹٫۱ مگابایت