با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
عاشقی به وقت کتیبه‌ها

دانلود و خرید کتاب صوتی عاشقی به وقت کتیبه‌ها

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی عاشقی به وقت کتیبه‌ها  نوشته  سیدعلی شجاعی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی عاشقی به وقت کتیبه‌ها

کتاب صوتی عاشقی به وقت کتیبه‌ها نوشته سیدعلی شجاعی توسط انتشارت کتاب نیستان منتشر شده شامل ۹ داستان کوتاه است و هر داستان روایتی پیچیده از روابط انسان‌ها در دنیای امروز است.

درباره کتاب صوتی عاشقی به وقت کتیبه‌ها

کتاب عاشقی به وقت کتیبه‌ها به موضوعات اعتقادی و اجتماعی پرداخته است و داستان‌هایش سعی دارد مسائل دینی افراد را در دنیای امروز بررسی کند. فطرت انسان مدرن را موضوع اصلی قرار می‌دهد و از آن می‌نویسد. نویسنده از قواعد فراموش‌شده‌ی خلقت در ذات انسان‌ها می‌گوید و سعی می‌کند آن‌ را یادآوری کند. بسیاری از تلخی‌هایی که تجربه می‌کنیم از این فراموشی می‌آید اما چون ریشه‌اش را نمی‌دانیم فراموشش می‌کنیم. «سیاهی چکیده بر همیشه این روزها»، «بلاهت شرقی»، «رنگین کمان میان مشق های باران خورده»، «یک نسخه برای شیدایی»، «لعنت بر این بازی بی قاعده»، «شاید شبیه یک حجم بودن» و «این روزها چه رنگی اند»، نام برخی داستان های این کناب‌است.

شنیدن کتاب صوتی عاشقی به وقت کتیبه‌ها را به چه کسانی پیشنهاد می کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی پیشنهاد می‌کنیم. اگر داستان‌هایی با ریشه اعتقادی برای شما جذاب است حتما کتاب عاشقی به وقت کتیبه‌ها را بشنوید.درباره

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۳ ساعت و ۳۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۴۵٫۲ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۳۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۴۵٫۲ مگابایت