با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی در من زنی زندگی می‌کند اثر مژده شبان

دانلود و خرید کتاب صوتی در من زنی زندگی می‌کند

۴٫۴ از ۹ نظر
۴٫۴ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی در من زنی زندگی می‌کند  نوشته  مژده شبان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی در من زنی زندگی می‌کند

کتاب صوتی در من زنی زندگی می‌کند، مجموعه داستان‌های عاشقانه‌ی مژده شبان است که توسط نشر تیسا منتشر شده است. نسخه صوتی کتاب در من زنی زندگی می‌کند، با صدای خود نویسنده، از محصولات انتشارات موج کتاب است. 

درباره‌ی کتاب صوتی در من زنی زندگی می‌کند

در من زنی زندگی می کند ، که هر شب آرام و مرموز موهایش را می بافد. صبح ها دو فنجان قهوه می ریزد، برای خودش و کسی که نیست.عصرها به گوشه ای خیره می ماند و سیگارش را می بلعد

این‌ها جملاتی از یکی از داستان‌های کوتاه، زیبا و عاشقانه‌ی مژده شبان است. مژده شبان در کتاب صوتی در من زنی زندگی می‌کند، با بیانی عاشقانه و لطیف، داستان‌های کوتاهی نوشته است که خواندن هر کدام، می‌تواند لبخندی را به لبانتان بیاورد. یا باعث شود که روزهای عاشقانه‌ی خودتان را مرور کنید. این کتاب شامل پنج داستان است و اسم کتاب، در من زنی زندگی می‌کند برگرفته از اسم یکی از داستان‌هایش است. 

کتاب صوتی در من زنی زندگی می‌کند را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

مژده شبان در ابتدای کتابش، در من زنی زندگی می‌کند، آن را تقدیم کرده است به تمام کسانی که عشق را نوشیده‌اند. اگر به خواندن داستان‌ها و قطعات ادبی عاشقانه علاقه دارید، این کتاب را جذاب و خواندنی میابید.

جملاتی از کتاب صوتی در من زنی زندگی می‌کند

داستان همیشه از جایی شروع می‌شود که تعادل به هم می‌خورد. برای من هیچ چیز به اندازه‌ی عشق برهم زننده‌ی تعادل نیست. چنان که عشق می‌تواند هزاران بار جانم را بگیرد و دوباره زنده‌ام کند. همین است که عشق را می‌ستایم. با شنیدن این کتاب به جهان من میایید. جایی که به هیچ‌جا شبیه نیست.

کتابم متعلق است به تمام خیابان‌هایی که به یاد تو قدم زده‌ام.

فهرست 

  • بی‌گناه
  • تردید
  • در من زنی زندگی می‌کند
  • رها
  • مرا به خودت دعوت کن، قهوه نمی‌خورم

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
book
۱۳۹۹/۰۱/۰۱

قبلا این کتاب را خوانده بودم، عبارتهای غافلگیر کننده جذابی داشت که واقعا لذت بردم 👌 وقتی فهمیدم خود نویسنده کتاب هم آنرا بازخوانی کرده اند علاقمندتر شدم تا حس و حال گفتگوهای داستان را از لحن و زبان خودشان درست

- بیشتر
سپیده
۱۴۰۰/۰۵/۰۶

آرایش کلمات در متن کتاب بینظیر و زیبا بود،جوری که وقتی تمام شد دوست داشتم هنوز ادامه داشت

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۳ ساعت و ۰۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶۶٫۹ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۰۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۶۶٫۹ مگابایت