با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دختر، دست از عذرخواهی بردار

دانلود و خرید کتاب صوتی دختر، دست از عذرخواهی بردار

نقشه‌ای برای خلاصی از شرم و استقبال کردن و دستیابی به اهدافتان

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی دختر، دست از عذرخواهی بردار  نوشته  ریچل هالیس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب صوتی دختر، دست از عذرخواهی بردار

 دختر، دست از عذرخواهی بردار! یکی دیگر از کتاب‌های ریچل هالیس نویسنده و سخن‌ران آمریکایی برای دختران جوان است. او در این کتاب نقشه‌ای برای خلاص شدن از شرم به شما معرفی می‌کند.

کتابچه صوتی حاضر مهم‌ترین مطالب کتاب دختر، دست از عذرخواهی بردار را برای شما آماده کرده است. این کتابچه به سه بخش تقصیم شده در بخش اول هالیس به بهانه‌هایی که برای توجیه کردن شخصیت کمرو و همیشه شرم‌زده خود می‌آوریم پرداخته است. بهانه‌هایی که باعث می‌شوند همچنان در لاک خود بمانیم و قدمی در جهت تحقق اهدافمان برنداریم. بهانه هایی مثل من هدف‌گرا نیستم، وقت ندارم، از شکست می‌ترسم و....

در بخش دوم کتاب درباره رفتارهایی می‌خوانید که باید یادبگیرید و انجام دهید تا خصلت کمرویی و شرم‌زدگی خود را کنار بگذارید و در بخش سوم مهارت‌هایی را می‌خوانید که به آنها برای حرکت در مسیر رویاهایتان نیاز دارید. مهارت‌هایی مثل برنامه‌ریزی، مثبت‌اندیسی و اعتمادبه‌نفس و...

شنیدن کتابچه دختر، دست از عذرخواهی بردار را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم.

علاقه‌مندان به کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری به‌ویژه دختران جوان

درباره ریچل هالیس

ریچل هالیس، نویسنده، مدیرعامل شرکت خودش و سخنران آمریکایی است. او یک وبسایت در مورد کمک به افراد در جهت ایجاد تغییرات مثبت دارد و با مطالب و محصولات خود سعی می‌کند تا دنبال‌کنندگانش به نسخه بهتری از خودشان دست پیدا کنند. ریچل هالیس به عنوان آنتونی رابینز خانم‌ها هم شناخته می‌شود و سبک زندگی و لحن ساده و خودمانی او باعث شده تا الهام‌بخش افراد زیادی در سراسر جهان باشد. او در جهت توانمندسازی زنان فعالیت‌های زیادی انجام می‌دهد و همچنین نامش در بین لیست ۳۰ کارآفرین زیر ۳۰ سال منتشر شده است. کتاب‌های زیادی از او به زبان فارسی ترجمه و منتشر شده است که خودت باش دختر و شرمنده نباش دختر از آن جمله‌اند.

جملاتی از کتاب دختر، دست از عذرخواهی بردار

رهبری صفتی نیست که بتوان در دختران، هنگام بزرگ شدن ایجاد کرد. شاید به همین دلیل خیلی از ماها با روند کنونی مشکل داریم. شما باید هدفتان را زنده کنید، باید رؤیا بسازید و الهام‌بخش آن باشید. باید صفتی درخشان را در خود پرورش دهید تا دنیای اطرافتان را روشن کنید و با جادوی آن، زنان دیگر از شما پیروی کنند. باید این باور را داشته باشید که هر یک از زنان، شایستهٔ فرصتِ تبدیل شدن به آن‌چیزی که رویایش را دارند، هستند. باید درباره این حقیقت زندگی خود صحبت کنید، باید اهداف‌تان را با جدیت تعقیب کنید. رِیچِل می‌پذیرد که عامل اساسی در داشتنِ زندگیِ شاد و شکوفایی، خودِ فرد است، ولی نباید فقط محدود به بیان رویاها شوید. از نظر او مهارت‌های رهبری جزء مهارت‌های اساسی یک زن محسوب می‌شود تا بتواند حرفه خود را ایجاد کند. بنابراین، اگر می‌خواهید در آینده یک رهبر باشید، از همین حالا باید مرحله به مرحله این مهارت را در خود ایجاد کنید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است