دانلود کتاب صوتی مرگ آرتمیو کروز اثر کارلوس فوئنتس با صدای علی دنیوی ساروی | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی مرگ آرتمیو کروز اثر کارلوس فوئنتس

دانلود و خرید کتاب صوتی مرگ آرتمیو کروز

۴٫۰ از ۳ نظر
۴٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مرگ آرتمیو کروز  نوشته  کارلوس فوئنتس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی مرگ آرتمیو کروز

«کارلوس فوئنتس» چهره سرشناس ادبیات معاصر مکزیک در کتاب «مرگ آرتمیو کروز» زندگی پیرمرد ثروتمندی را روایت می‌کندکه در زمان انقلاب سروان بوده و برای آرمان‌های انقلاب و رسیدن به هدف انقلاب تلاش می‌کرده است. آرتمیو کروز در روزهای پایانی عمر و زمانی که در رختخوابش نفس‌های آخر را می‌کشد، به مرور زندگی خود می‌پردازد و به دست‌آوردهای خود می‌نگرد. جریان این کتاب در ذهن سروان گذشته و سرمایه‌دار کنونی رو به موت می‌گذرد و پیوسته بین زمان حال و گذشته در رفت و آمد است. فوئنتس در این کتاب مانند دیگر کتاب‌هایش از سبک خاصی پیروی نمی‌کند. نگرش اصلی فوئنتس در این کتاب گویا انقلاب مکزیک و تاریخ پر فرازونشیب آن است. وی در این کتاب به این باور تاریخی که بسیاری از انقلاب‌ها فرزندان خود را می‌خورند و اگر دیکتاتوری را از میان بردارند در قرارداد نانوشته دیکتاتور دیگری را بر جای او می‌نشانند اشاره می‌کند. این کتاب یکی از بهترین نمونه‌های جریان سیال ذهن در ادبیات آمریکای لاتین است.

نظرات کاربران

محمدرضا
۱۳۹۸/۱۰/۰۳

کتاب نقص داره از صفحه ۱۶۳ تا صفحه ۱۶۹ حذف شده ☹ به اندازه کافی توسط ارشاد و ممیزهایش حذف می‌شود خواهشا دیگر شما به سلیقه‌ی خود کتاب رو سانسور نکنید

ماردین آرون
۱۴۰۱/۰۷/۱۶

متاسفانه بخشهای حذف شده بود، ولی در کل سپاس از زحماتتون و کیفیت خوب خوانش کتاب، خسته نباشید.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۵ ساعت و ۰۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۸۳۲٫۳ مگابایت
زمان۱۵ ساعت و ۰۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۸۳۲٫۳ مگابایت