با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مرگ آرتمیو کروز

دانلود و خرید کتاب صوتی مرگ آرتمیو کروز

۴٫۰ از ۲ نظر
۴٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مرگ آرتمیو کروز  نوشته  کارلوس فوئنتس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی مرگ آرتمیو کروز

«کارلوس فوئنتس» چهره سرشناس ادبیات معاصر مکزیک در کتاب «مرگ آرتمیو کروز» زندگی پیرمرد ثروتمندی را روایت می‌کندکه در زمان انقلاب سروان بوده و برای آرمان‌های انقلاب و رسیدن به هدف انقلاب تلاش می‌کرده است. آرتمیو کروز در روزهای پایانی عمر و زمانی که در رختخوابش نفس‌های آخر را می‌کشد، به مرور زندگی خود می‌پردازد و به دست‌آوردهای خود می‌نگرد. جریان این کتاب در ذهن سروان گذشته و سرمایه‌دار کنونی رو به موت می‌گذرد و پیوسته بین زمان حال و گذشته در رفت و آمد است. فوئنتس در این کتاب مانند دیگر کتاب‌هایش از سبک خاصی پیروی نمی‌کند. نگرش اصلی فوئنتس در این کتاب گویا انقلاب مکزیک و تاریخ پر فرازونشیب آن است. وی در این کتاب به این باور تاریخی که بسیاری از انقلاب‌ها فرزندان خود را می‌خورند و اگر دیکتاتوری را از میان بردارند در قرارداد نانوشته دیکتاتور دیگری را بر جای او می‌نشانند اشاره می‌کند. این کتاب یکی از بهترین نمونه‌های جریان سیال ذهن در ادبیات آمریکای لاتین است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
محمدرضا
۱۳۹۸/۱۰/۰۳

کتاب نقص داره از صفحه ۱۶۳ تا صفحه ۱۶۹ حذف شده ☹ به اندازه کافی توسط ارشاد و ممیزهایش حذف می‌شود خواهشا دیگر شما به سلیقه‌ی خود کتاب رو سانسور نکنید

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۵ ساعت و ۰۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۳۲٫۳ مگابایت
زمان۱۵ ساعت و ۰۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۸۳۲٫۳ مگابایت