با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قدرت خلق کسب و کار نوپا؛ اصول کلیدی راه‌اندازی استارت‌آپ‌های موفق در دنیای پیش‌بینی‌ناپذیر امروزی

دانلود و خرید کتاب صوتی قدرت خلق کسب و کار نوپا؛ اصول کلیدی راه‌اندازی استارت‌آپ‌های موفق در دنیای پیش‌بینی‌ناپذیر امروزی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی قدرت خلق کسب و کار نوپا؛ اصول کلیدی راه‌اندازی استارت‌آپ‌های موفق در دنیای پیش‌بینی‌ناپذیر امروزی  نوشته  اریک ریس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی قدرت خلق کسب و کار نوپا؛ اصول کلیدی راه‌اندازی استارت‌آپ‌های موفق در دنیای پیش‌بینی‌ناپذیر امروزی

کتاب «قدرت خلق کسب و کار نوپا» نوشته اریک ریس، کارآفرین و وبلاگ‌نویس آمریکایی است. اریک ریس که دانش‌آموخته دانشگاه ییل و مشاور شرکت‌های سرمایه‌گذاری پرریسک است و تجربه زیادی در زمینه راه‌اندازی و مشاوره کسب و کارهای نوپا دارد، در این کتاب گویا، اصول کلیدی راه‌اندازی استارت‌آپ‌های موفق در دنیای پیش‌بینی‌ناپذیر امروزی را آموزش می‌دهد. نام اصلی این کتاب «The Lean Startup» یا «نوپای ناب» است و نویسنده در آن توضیح می‌دهد که یک کارآفرین در دنیای امروز، چه طور می‌تواند به نوآوری‌های بزرگ منجر به موفقیت دست بزند. ریس در این کتاب تجربیات خود از نخستین شکستش در راه‌اندازی یک شرکت تا همه شرکت‌های موفقی که تاسیس کرد یا در راه‌اندازی آنها مشارکت داشته را با خواننده به اشتراک می‌گذارد.
نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۳ ساعت و ۱۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۷۵٫۱ مگابایت
زمان۱۳ ساعت و ۱۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۷۵٫۱ مگابایت