با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
جاناتان مرغ دریایی

دانلود و خرید کتاب صوتی جاناتان مرغ دریایی

۴٫۷ از ۳ نظر
۴٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی جاناتان مرغ دریایی  نوشته  ریچارد باخ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی جاناتان مرغ دریایی

جاناتان یک مرغ دریایی است که مانند سایر مرغان دریایی فکر نمی‌کند و علاقه‌ی خاصی به یادگیری هنر پرواز و تکنیک‌های پرواز در سرعت های بالا دارد. اما به دلیل این علاقه به نوعی از سوی سایر مرغان دریایی طرد می‌شود.

این داستان تمثیل زندگی انسان‌ها و جنگ و کشمکش درونی و بیرونی آنهاست. هر انسانی در اعماق وجود خود باور دارد که مخلوقی خاص است و نمی‌خواهد مانند سایرین باشد و برای رسیدی به هدفی به زندگی پا گذاشته اما شکست‌ها و سختی‌های مسیرِ خاص بودن، برای همه قابل تحمل نیست و در نهایت اکثر انسان‌ها به روزمرگی و گذران زندگی تن میدهند.

ریچارد باخ، خلبان و نویسنده آمریکاییِ این اثر در سال ۱۹۳۶ زاده شد. از آثار دیگر او که به فارسی ترجمه شده‌اند می‌توان به پندار، یگانه، گریز از سرزمین امن، هدیه پرواز و فراسوی ذهنم اشاره کرد که در بیشتر آنها، نویسنده به‌وسیله احساس پرواز در متن‌های خود با خواننده ارتباط خوبی برقرار می‌کند و در مورد شناخت خود، انتخاب و اختیار و در نهایت حقیقت زندگی سخن می‌گوید

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۴۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۵۳٫۷ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۴۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۵۳٫۷ مگابایت