دانلود کتاب صوتی جاناتان مرغ دریایی با صدای | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی جاناتان مرغ دریایی اثر ریچارد باخ

دانلود و خرید کتاب صوتی جاناتان مرغ دریایی

۴٫۴ از ۱۱ نظر
۴٫۴ از ۱۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی جاناتان مرغ دریایی  نوشته  ریچارد باخ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی جاناتان مرغ دریایی

جاناتان یک مرغ دریایی است که مانند سایر مرغان دریایی فکر نمی‌کند و علاقه‌ی خاصی به یادگیری هنر پرواز و تکنیک‌های پرواز در سرعت های بالا دارد. اما به دلیل این علاقه به نوعی از سوی سایر مرغان دریایی طرد می‌شود.

این داستان تمثیل زندگی انسان‌ها و جنگ و کشمکش درونی و بیرونی آنهاست. هر انسانی در اعماق وجود خود باور دارد که مخلوقی خاص است و نمی‌خواهد مانند سایرین باشد و برای رسیدی به هدفی به زندگی پا گذاشته اما شکست‌ها و سختی‌های مسیرِ خاص بودن، برای همه قابل تحمل نیست و در نهایت اکثر انسان‌ها به روزمرگی و گذران زندگی تن میدهند.

ریچارد باخ، خلبان و نویسنده آمریکاییِ این اثر در سال ۱۹۳۶ زاده شد. از آثار دیگر او که به فارسی ترجمه شده‌اند می‌توان به پندار، یگانه، گریز از سرزمین امن، هدیه پرواز و فراسوی ذهنم اشاره کرد که در بیشتر آنها، نویسنده به‌وسیله احساس پرواز در متن‌های خود با خواننده ارتباط خوبی برقرار می‌کند و در مورد شناخت خود، انتخاب و اختیار و در نهایت حقیقت زندگی سخن می‌گوید

نظرات کاربران

تن تن
۱۴۰۱/۱۰/۰۶

واقعا متوسطه نویسنده میخواسته یه چیزی بگه برای همین کتاب نوشته

شریعتی فر
۱۴۰۱/۰۸/۲۴

نویسنده تلاش می کنه مفهوم آزادگی رو در قالب یک داستان روایت کنه. متن تا حدودی کودکانه ست، شخصیت ها جذاب نیستن، هیچ شور و شوقی برای شنیدن ادامه داستان به وجود نمیاد. دیالوگ ها کلیشه ای هستن و گوینده

- بیشتر
کاربر ۳۵۶۶۳۶۷
۱۴۰۱/۰۵/۰۹

واقعا عالیه

Mohammad77
۱۴۰۱/۰۸/۰۷

داستانش خیلی جالب و گویندگی و داستان پردازیشم عالییی⚡

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۴۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۵۳٫۷ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۴۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۵۳٫۷ مگابایت