دانلود کتاب صوتی چند روایت معتبر اثر مصطفی مستور با صدای نادیا شه‌مهر | طاقچه
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی چند روایت معتبر اثر مصطفی مستور

دانلود و خرید کتاب صوتی چند روایت معتبر

۴٫۳ از ۶ نظر
۴٫۳ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چند روایت معتبر  نوشته  مصطفی مستور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چند روایت معتبر

«چند روایت معتبر» هفت داستان کوتاه، اثر نویسنده، مترجم و پژوهشگر معاصر ایرانی، مصطفی مستور است. مستور در طول فعالیت ادبی و هنری خود جوایز متعددی به دست آورده است که لوح تقدیر نخستین مسابقه داستان‌نویسی صادق هدایت یکی از آنها است. از آثار این نویسنده می‌توان به «روی ماه خداوند را ببوس»، «عشق و چیزهای دیگر»، «تهران در بعدظهر»، «حکایت عشقی بی قاف بی‌شین بی‌نقطه» و «من گنجشک نیستم» اشاره کرد. کتاب حاضر از هفت بخش با موضوعاتی همچون عشق، زندگی و مرگ تشکیل شده است: چند روایت معتبر درباره عشق: درباره عشق و علاقه‌ای است که یک معلم فیزیک نسبت به یکی از شاگردان خود دارد. چند روایت معتبر درباره زندگی: روایتگر زندگی زوجی به نام‌های کسری و سایه است که با یکدیگر زندگی می‌کنند، اما کسری به زن دیگری به نام مهتاب فکر می‌کند. چند روایت معتبر درباره مرگ: در این داستان بخش‌هایی از زندگی افراد مختلف درباره مسائلی همچون خودکشی و مرگ روایت می‌شود. مصائب چند چاه عمیق: روایتی از بخش‌های مختلفی از یک زندگی است. در چشمانت شنا می‌کنم و در دست‌هایت می‌میرم: این داستان روایت‌گر عشق یک مرد شاعر است که در پی اتفاقاتی به نفرت تبدیل می‌شود. کیفیت تکوین فعل خداوند: روایت‌گر زندگی سه زوج جوان است که برای یکی از زوج‌ ها حادثه‌ای رخ می‌دهد. کشتار: این داستان عاشقانه درباره دو شخصیت به‌نام‌های یوسف و مونس است که به یکدیگر دل‌بسته و از طریق نامه باهم در ارتباط هستند. مستور با بهره‌گیری از هوش نویسندگی خود در ابتدای هر بخش از کتاب، متن خواندنی و جذابی نوشته تا مخاطب خود را از ابتدا با فضای داستان آشنا کند. یکی از ویژگی‌های منحصر به‌ فرد «چند روایت معتبر» که موجب جذابیت دو‌چندان کتاب شده، نثر روان و زیبای آن است. اگر از علاقه‌مندان داستان‌های عاشقانه هستید، شنیدن کتاب گویای «چند روایت معتبر» با صدای دلنشین نادیا شهمیر را دست ندهید.
معرفی نویسنده
عکس مصطفی مستور
مصطفی مستور
ایرانی

مصطفی مستور، داستان‌نویس، پژوهشگر و مترجم ایرانی است که سال ۱۳۴۳ در شهر اهواز به دنیا آمد. دوران کودکی، فردی پرسشگر و کنجکاو بود و از همان دوران به کتاب‌های فلسفی و پرسش‌های عمیق علاقه نشان می‌داد.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

Meysam
۱۳۹۷/۰۸/۲۶

من نسخه چاپیه این کتاب رو خوندم ، واقعا قشنگ بود

Feri
۱۴۰۰/۰۶/۰۸

کتاب را دوست داشتم. اما متاسفانه هر چه تلاش کردم، داستان چاه عمیق برای من پلی نشد که نشد. چه باید کرد؟؟؟؟

yassamin ghaziasgar
۱۳۹۹/۰۹/۲۳

واقعا عالی بود😍

وحید
۱۳۹۷/۱۱/۱۹

کتاب دلنشینی بود :)

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۳ ساعت و ۱۸ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۸۳٫۴ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۱۸ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۸۳٫۴ مگابایت