با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
انسان شادکام

دانلود و خرید کتاب صوتی انسان شادکام

۵٫۰ از ۴ نظر
۵٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی انسان شادکام  نوشته  کریستین بوبن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی انسان شادکام

برای کریستین بوبن، نویسنده عارف فرانسوی تجربه‌های ساده زندگی ـ کودکی، عشق، تنهایی ـ دستمایه خلق آثاری عاشقانه‌ است. بوبن بیش از آن که به مضامین و کلمات اهمیت دهد، به آوا و لحن کلام می‌پردازد؛ با این حال نوشته‌های او سرشار از اندیشه‌اند. اندیشه‌ای که از زندگی عاشقانه‌ او و از عشقش به زندگی سرچشمه می‌گیرد.

برای بوبن نوشتن، سراییدنِ آواهاست. او نگاه خاصی به دنیا دارد و از دریچه امید به زندگی نگاه می‌کند و در آثارش حتی جزئیات ریز و خوشی‌های کوچک زندگی‌زا را هم توصیف می‌کند.

«انسان شادکام» ماهیت داستانی ندارد و بیش‌تر نظرات خود بوبن درباره زندگی، دنیا و… است. حسن کتاب این است که چون از روایت‌هایی مجزا تشکیل شده‌ در دنیای معاصر و پردغدغه‌ امروز راحت قابل مطالعه است و می‌توان در فرصت‌های کوتاهی که دست می‌دهد، بخش‌هایی متفاوت را به صورت جداگانه خواند و لذت برد.

کتاب صوتی «انسان شادکام» شامل روایت‌ها و توصیف احساساتی است که نویسنده به آدم‌های دوروبرش مثل پدر، مادر، دوستان و آشنایان یا افراد معروف و شناخته شده نظیر هنرپیشه‌ها، نویسندگان و … دارد.

این کتاب را با صدای دلنشین عمار تفتی بشنوید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
k.t
۱۳۹۹/۰۳/۱۰

این کتاب در ظاهر روایتی است شاعرانه از زندگی ها؛ اما به نظرم روایت خود زندگی و انسان است.😊 نگاه نویسنده به زندگی چنان است که گویی همزاد سهراب است😍؛ عاشق و دچار، آن چنان که با سیبی مانوس می شود. از

- بیشتر
Mohanna
۱۳۹۸/۱۲/۲۶

خیلی زیبا بود مخصوصا با صدای اقای تفتی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۵۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲۴٫۸ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۵۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۲۴٫۸ مگابایت