دانلود کتاب صوتی دینامیت موفقیت اثر کلمنت استون با صدای میلاد فتوحی | طاقچه
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی دینامیت موفقیت اثر کلمنت استون

دانلود و خرید کتاب صوتی دینامیت موفقیت

موفقیت از طریق نگرش ذهنی مثبت

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی دینامیت موفقیت  نوشته  کلمنت استون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی دینامیت موفقیت

کتاب صوتی دینامیت موفقیت نوشتهٔ کلمنت استون و ناپلئون هيل و ترجمهٔ مهدیه ورشادیان و علی اصغر شجاعی و با صدای میلاد فتوحی است و استودیو نوار آن را منتشر کرده است. این کتاب صوتی موفقیت از طریق نگرش ذهنی مثبت را به شما می‌آموزد.

درباره کتاب صوتی دینامیت موفقیت

آن شخصیت مهم را در این کتاب خواهید یافت؛ ناگهانی، غیرمنتظره و همراه با شوکی که زندگی‌تان را تغییر خواهد داد. وقتی او را پیدا کردید، اسرارش را کشف خواهید کرد. پی می‌برید که او طلسمی نامرئی را با خود حمل می‌کند که در یک طرف آن، نگرش ذهنی مثبت و در طرف دیگرش، نگرش ذهنی منفی حک شده است.

این طلسم نامرئی، دو قدرت فوق‌العاده دارد: یکی برای جذب ثروت، موفقیت، شادی و سلامتی و دیگری برای نابودکردن همهٔ این‌ها. نخستین قدرت آن، نگرش مثبت است که باعث می‌شود عده‌ای ارتقا پیدا کنند. در مقابل، قدرت دوم قرار دارد که دیگران را پایین می‌آورد و در ردهٔ آخر نگاه می‌دارد.

این کتاب صوتی به شما می‌آموزد: «ما نباید فقیر باشیم. هرگز نگوییم خدا خواسته ما فقیر باشیم. ما فقیریم؛ اما نه به خواست خدا. ما فقیریم، چون هرگز آرزو و انگیزهٔ ثروتمندشدن نداشتیم.»

بعد از شنیدن این کتاب، انگیزه‌ای قوی برای ثروتمندشدن و موفق‌شدن پیدا خواهید کرد. 

موفقیت، هر معنایی که برای شما داشته باشد (مثل ثروت؛ یا دستیابی به محلول‌های شیمیایی جدید؛ یا خلق قطعه‌ای موسیقی؛ یا پرورش گل رز و یا حتی پرستاری از یک کودک) اصلاً اهمیتی ندارد، چون طلسم نامرئی به شما در رسیدن به آن کمک می‌کند. شما چیزهای خوب و جذاب را با نگرش ذهنی مثبت به دست می‌آورید و با نگرش ذهنی منفی از دست می‌دهید. این کتاب صوتی شما را برای رسیدن به موفقیتتان همراهی می‌کند. 

شنیدن کتاب صوتی دینامیت موفقیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب صوتی را به تمام کسانی که به دنبال موفقیت هستند پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب صوتی دینامیت موفقیت

«نویسندگان و مؤلفان سال‌هاست که در باره این ۱۷ دستورالعمل سخنرانی کرده‌اند و انواع کلاس‌ها، جلسه‌ها، و سمینارها را برگزار کرده‌اند. عنوان این مباحث، به طور کلی، این است: نگرش ذهنی مثبت؛ علم موفقیت. این ۱۷ دستورالعمل عبارتند از:

۱ - نگرش ذهنی مثبت

۲ - هدف مشخص

۳ - ثبات قدم

۴ - تفکر صحیح

۵ - انضباط شخصی

۶ - ذهن کنترل شده

۷ - التزام عملی

۸ - شخصیت مناسب

۹ - خلاقیت شخصی

۱۰ - اشتیاق

۱۱ - توجه متمرکز شده

۱۲ - کار گروهی

۱۳ - عبرت از شکست‌ها

۱۴ - تصویر ذهنی خلاق

۱۵ - تقسیم‌بندی زمان و سرمایه

۱۶ - حفظ سلامت جسمی و روحی

۱۷ - استفاده از قدرت‌های نامحدود جهان

این دستورالعمل‌ها، تخیل ذهنی نویسندگان نیستند، بلکه محصول تجربه‌های صدها فرد موفقی هستند که جهان، طی قرون گذشته به خود دیده است. از امروز به بعد می‌توانید هرگونه توفیق و هرگونه شکست خود را تجزیه و تحلیل کنید. البته این کار، با به ذهن سپردن این ۱۷ دستورالعمل میسر می‌شود.

می‌توانید نگرش ذهنی مثبت را با مجبور ساختن خود به استفاده از این ۱۷ دستورالعمل، ماندگار کنید.

تا کنون، راه دیگری برای نگه داشتن ذهن در حالت مثبت، شناخته نشده است. پس همین حالا با شجاعت تمام در درون خود کندوکاو کنید و ببینید تاکنون از کدام‌یک از این دستورالعمل‌ها بهره برده‌اید و کدام‌یک را نادیده گرفته‌اید.

در بررسی‌های بعدی، شکست‌ها و موفقیت‌های خود را تجزیه و تحلیل کنید. از این دستورالعمل‌ها بهره ببرید، چون به زودی قادر خواهید بود روی آنچه مانع پیشرفت شما شده است، انگشت بگذارید و آن را شناسایی کنید.

اگر در عین داشتن نگرش ذهنی مثبت، موفق نشدید، چه؟ اگر از نگرش ذهنی مثبت استفاده می‌کنید و موفق نمی‌شوید، به خاطر این است که از آن دستورالعمل ضروری و مهم در آن شرایط خاص و برای هدف مشخص استفاده نکرده‌اید.

شاید لازم باشد زندگی و داستان‌های اس. بی. فولد، کلم رابین، هنری جی.کسیر، هیزم‌شکن، آل‌آلن، و هنری فورد را مطالعه کنید تا متوجه شوید آنها از کدام‌یک از ۱۷ دستورالعمل استفاده کردند و از کدام‌یک استفاده نکردند. شاید هم بخواهید در زندگی واقعی، یک فرد شکست خورده را مورد مطالعه قرار دهید. همان‌طور که شرایط متفاوت را در فصول بعدی مطالعه می‌کنید، این کار را هم انجام دهید. از خودتان بپرسید: کدام‌یک از ۱۷ دستورالعمل استفاده شده است؟ کدام‌یک بی‌استفاده مانده است؟ در ابتدای کار، تشخیص و به‌کارگیری دستورالعمل‌ها سخت است، اما همین‌طور که به خواندن کتاب ادامه می‌دهید، هر کدام از این دستورالعمل‌ها بیشتر برایتان معلوم می‌شود.»دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

rezasolouki
۱۴۰۲/۰۱/۰۹

اصلا کتاب زردی نیس.ناپلئون هیل و جیم ران بنیانگذار روانشناسی موفقیت هستند.کتاب هاشون پایه و اساس اکثر کتاب های دیگه اس. محتوای کتاب بیشتر راجع به تغییر و نوع تفکره.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۱ ساعت و ۴۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۹۳٫۲ مگابایت
زمان۱۱ ساعت و ۴۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۹۳٫۲ مگابایت