با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی دیسکاوری و چند داستان علمی ـ تخیلی دیگر  نوشته  سپینود جلالی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی دیسکاوری و چند داستان علمی ـ تخیلی دیگر

کتاب صوتی «دیسکاوری و چند داستان علمی ـ تخیلی دیگر» با ترجمهٔ سپینود جلالی و محمدعلی سراجق و پوریا جارچی با گویندگی لیلا سلطانی و هادی شوشتری و فرناز حداد و محسن سجادی و حوریه شیرمحمدی و نگار اسماعیلی و رویا حاجی علیخانی و سمیه ماهرانی و هاجر رهگذر در انتشارات شرکت توسعه محتوای لحن دیگر منتشر شده است.

درباره کتاب صوتی دیسکاوری و چند داستان علمی ـ تخیلی دیگر

داستان دیسکاوری به همراه پنج داستان ابر بذر، فرکانس‌های عجیب، باقی‌ماندگان، محافظ و روز ۴۳۵۲ به روایت اتفاقاتی در ژانر علمی-تخیلی با گفتگوی بین چند نفر می‌پردازد.


یکی از سبک‌های جدید داستان‌نویسی، چت‌استوری است که هر روز بر تعداد طرفداران آن افزوده می‌شود. بعضی از تحلیل‌گران معتقدند که هیچ بعید نیست روزی این داستان‌های مبتنی بر چت، صنعت چاپ را نیز متأثر کند؛ چرا که مجله، روزنامه، کتاب و ‌نسخه‌های دیجیتال برای مدتی طولانی پیش روی مخاطبان بوده است.

در قالب نوظهور معمولاً پای یک داستان خیالی در میان است که به شکل گفتگوهای متنی ارائه و خوانده می‌شوند و خواننده را با خود به دل داستان می‌کشانند. جذابیت چت‌استوری برای کاربران از این بابت است که آنها حین خواندنشان به دل یک داستان کشیده می‌شوند.

کتاب صوتی دیسکاوری و چند داستان علمی ـ تخیلی دیگر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن این کتاب به علاقه‌مندان به داستان‌های علمی - تخیلی پیشنهاد می‌شود.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۴۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۹٫۴ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۴۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۹٫۴ مگابایت