با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی تحلیل آمار سایت در بازاریابی دیجیتال اثر راس هنبری

دانلود و خرید کتاب صوتی تحلیل آمار سایت در بازاریابی دیجیتال

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی تحلیل آمار سایت در بازاریابی دیجیتال  نوشته  راس هنبری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب صوتی تحلیل آمار سایت در بازاریابی دیجیتال

تحلیل آمار سایت در بازاریابی دیجیتال خلاصه صوتی اثر راس هنبری و رایان دیس با ترجمه سینا عمرانلو و گویندگی سحر بیرانوند از مجموعه کتاب‌های فور دامیز انتشارات آوند دانش در زمینه اقتصاد است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

بخشی از کتاب گویای تحلیل آمار سایت در بازاریابی دیجیتال

با شنیدن این کتاب گویا می‌آموزید که چگونه بازدیدکنندگان سایت را با هایپرلینک‌ها دنبال کنید. با استفاده از گوگل آنالیتیکس ببینید چه کسی در حال اقدام است. با دسته‌بندی مخاطبان تبلیغات خصوصی‌تری برایشان ایجاد کنید و جزئیات مربوط به مخاطبانتان را برای افزایش حق انتخاب، بررسی کنید.

تنها تعداد کمی از بازاریابان با اهمیت جمع‌آوری داده موافق نیستند؛ اما برای عقب نماندن از قافله رقابت باید از جمع‌آوری داده فراتر رفت تا از ارزش واقعی آن بهره‌مند شد. اینکه فقط از داده‌های کلی مطلع باشید کافی نیست. شرکت‌ها باید آمارها را طی فرایندی که تحلیل آمار نام دارد تحلیل کنند. یک تحلیل داده درست به برنامه نیاز دارد. به کمک ابزارهای کسب اطلاعات مثل گوگل آنالیتیکس می‌توانید تأثیر ترافیکی کمپین‌های ایمیلی و رسانه‌های اجتماعی و تبلیغات و غیره را بسنجید.

شنیدن کتاب تحلیل آمار سایت در بازاریابی دیجیتال را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

پژوهشگران و فعالین حوزه اقتصاد مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۵۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۵٫۶ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۵۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۵٫۶ مگابایت