با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی چگونه با تبلیغات دیجیتال ترافیک سایت را بالا ببریم اثر راس هنبری

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه با تبلیغات دیجیتال ترافیک سایت را بالا ببریم

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه با تبلیغات دیجیتال ترافیک سایت را بالا ببریم  نوشته  راس هنبری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب صوتی چگونه با تبلیغات دیجیتال ترافیک سایت را بالا ببریم

چگونه با تبلیغات دیجیتال ترافیک سایت را بالا ببریم خلاصه صوتی اثر راس هنبری و رایان دیس با ترجمه سینا عمرانلو و گویندگی سحر بیرانوند از مجموعه کتاب‌های فور دامیز انتشارات آوند دانش در زمینه اقتصاد است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

بخشی از کتاب گویای چگونه با تبلیغات دیجیتال ترافیک سایت را بالا ببریم

با شنیدن این کتاب گویا می‌توانید تصمیم بگیرید که کدام بستر تبلیغات دیجیتال را انتخاب کنید. تبلیغاتی بسازید که ترافیک عظیمی را به سایتتان بکشاند و برای کمپین‌های ترافیک‌های پولی رفع اشکال و بهینه‌سازی کنید. برای سایتتان چطور ترافیک جذب می‌کنید؟ این اولین سؤالی است که صاحبان کسب‌وکار درباره بازاریابی دیجیتال می‌پرسند. در حقیقت مشکل جذب ترافیک برای سایت نیست. هزاران بستر ترافیک مثل گوگل و فیس‌بوک و توییتر امکان تبلیغ دارد و به‌شدت تمایل دارند ترافیک به ‌سایت شما بدهند. سؤال درست این نیست که چطور ترافیک بگیرید این است که با ترافیک کسب شده چه‌کار کنید. چه خدماتی باید پیشنهاد دهید؟ چه محتوایی باید به بازدیدکنندگان نشان دهید؟ آیا باید از آنها بخواهید مشخصات فردی‌شان را بدهند یا مستقیم از آنها بخواهید محصول یا خدماتی را خریداری کنند؟ انواع ترافیک‌های پولی از جمله تبلیغات برمبنای کلیک روی بسترهای مثل گوگل ادوردز و بنرهای تبلیغاتی و تبلیغات پولی شبکه‌های اجتماعی شامل فیس‌بوک و توییتر موجود است. 

شنیدن کتاب چگونه با تبلیغات دیجیتال ترافیک سایت را بالا ببریم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

پژوهشگران و فعالین حوزه اقتصاد مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۹٫۷ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۹٫۷ مگابایت