با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی هنر ظریف بی خیالی اثر مارک منسون

دانلود و خرید کتاب صوتی هنر ظریف بی خیالی

۲٫۷ از ۳ نظر
۲٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی هنر ظریف بی خیالی  نوشته  مارک منسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی هنر ظریف بی خیالی

کتاب صوتی هنر ظریف بی خیالی نوشته مارک منسون و با ترجمه گروه مترجمان شنیدار و صدای مصطفی طالبیان مقدم منتشر شده است. این کتاب خلاصه‌ای کاربردی از کتاب هنر ظریف بی خیالی است. 

درباره کتاب هنر ظریف بی خیالی

کتاب صوتی هنر ظریف بی‌خیالی دومین اثر مارک منسون است. منسون از نویسندگان خوب حوزه موفقیت و خودیاری است و کار اصلی‌اش وبلاگ‌نویسی است. در این کتاب صوتی از مارک منسون، شما با هنری ظریف به اسم بی‌خیالی آشنا می‌شوید. منظور از بی‌خیالی در این کتاب، اهمیت ندادن نیست. بلکه به شما یاد می‌دهد فقط به کارها و امورات ضروری اهمیت بدهید و وقت خود را صرف چیزهای بیهوده نکنید. ما آن‌قدر فرصت و قدرت و انرژی نداریم که به همه چیز اهمیت بدهیم. باید بی‌خیال خیلی چیزها بشویم تا بتوانیم تمام فکر و ذهن و انتخاب‌ها و تصمیم‌های خود را، روی گزینه‌ی محدود و مشخص، متمرکز کنیم.

اگر بیش از اندازه نسبت به اطرافیان و کارهای خود حساس هستید و نمی‌توانید توجه خود را به امور ضروری زندگی معطوف کنید و به حاشیه‌ها می‌پردازید. کتاب صوتی هنر ظریف بی خیالی را بشنوید.

شنیدن کتاب هنر ظریف بی خیالی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به یک زندگی آرام پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۱۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۶۸٫۰ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۱۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۶۸٫۰ مگابایت