با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی پرورده با عشق اثر شینیچی سوزوکی

دانلود و خرید کتاب صوتی پرورده با عشق

۳٫۳ از ۴ نظر
۳٫۳ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی پرورده با عشق  نوشته  شینیچی سوزوکی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب صوتی پرورده با عشق

کتاب صوتی پرورده با عشق از شینیچی سوزوکی با ترجمه  فواد نیک‌زاد و صدای کاوه یانقی در انتشارات نوین کتاب گویا منتشر شده است.

 درباره کتاب پرورده با عشق

این کتاب دربر دارنده داستان‌های ساده اما واقعی، شیرین و تاثیرگذار شینیچی سوزوکی است که یک معلم موسیقی است. این اثر درواقع تجربیات درست و واقعی او از زندگی است  و راوی همه لحظه‌هایی است که این معلم خستگی‌ناپذیر صرف آموزش شاگردانش کرده است. او به خاطر کارهای بشردوستانه‌اش و تلااش بی‌وقفه برای پرورش کودکان، نامزد جایزه صلح نوبل شد اما مادر ترزا آن سال این جایزه را دریافت کرد. 

 شنیدن کتاب  پرورده با عشق را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه دوست‌داران داستان‌های واقعی مخاطبان این کتاب‌اند.

 درباره شینچی سوزوکی

شینیچی سوزوکی، در۱۷ اکتبر ۱۸۹۸ زاده شد و در ۲۶ ژانویه ۱۹۹۸ از دنیا رفت. او ویولونیست و مدرس ویولن و نوسنده روش آموزش موسیقی است.

سوزوکی، در شهر ناگویای ژاپن زاده شد. پدرش صاحب مشهورترین کارگاه ویولون سازی بود او کنار پدرش کار می‌کرد و  نواختن را در ۱۷ سالگی شروع  کرد. شینچی تحصیل خود را در توکیو تمام کرد و بعد عازم برلین شد، جایی که ۸ سال شاگردی کارل کلینگلر (Karl Klinglers) را کرد، به علاوه در این شهر موفق شد با معروفترین هنرمندان و پژوهشگران از جمله آلبرت انیشتن آشنا شود. در سال ۱۹۲۸ با همسرش والتراوت به ژاپن برگشت. سوزوکی با ۳ برادرش کوارتت سوزوکی را تشکیل داد و کارش اجرای کنسرت و تدریس بود. چیزی نگذشت کهمتوجه تدریس به کودکان خردسال، شد و انستیتوی تعلیم و تربیتی را تاسیس کرد که شهرت جهانی دارد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۵ ساعت و ۴۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۱۸٫۷ مگابایت
زمان۰۵ ساعت و ۴۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۱۸٫۷ مگابایت