با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
برنامه ریزی برای کارآفرینی

دانلود و خرید کتاب صوتی برنامه ریزی برای کارآفرینی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی برنامه ریزی برای کارآفرینی  نوشته  متیو تورن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی برنامه ریزی برای کارآفرینی

کتاب صوتی برنامه ریزی برای کارآفرینی اثر متیو تورن و آدام تورن یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز است. این کتاب با ترجمه سارا یوسفی و صدای محمدرضا علی‌اکبری منتشر شده است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

این خلاصه کتاب صوتی، مهمترین پیشنهادات متن کامل کتاب را شامل می‌شود.

درباره کتاب برنامه ریزی برای کارآفرینی

این کتاب به ما توضیح می‌دهد در دنیای امروز چگونه برای تبدیل شدن به یک کارآفرین برنامه‌ریزی کنیم. برنامه شرکت‌های بزرگ عموما بخش‌های زیادی دارد اما برنامه شخصی شما کوچک است، وقتی برنامه کاری کوچک را شروع می‌کنید باید چهار بخش مورد نظرتان باشد و آن را کامل و باجزئیات شرح دهید. برداشت کلی(تصویر کلی کار شما)، بازار(جزئیات درباره مشتریان و هزینه‌ها)، بازاریابی و فرایندها( تشریح روش اداره کارتان). این کتاب برای تشریح این بخش‌ها شما را هدایت می‌کند.  

شنیدن کتاب برنامه ریزی برای کارآفرینی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند زندگی با برنامه و موفقی داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۴۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۸٫۴ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۴۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۸٫۴ مگابایت