با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رمز جان و راز جهان

دانلود و خرید کتاب رمز جان و راز جهان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رمز جان و راز جهان  نوشته  اسماعیل منصوری لاریجانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رمز جان و راز جهان

کتاب رمز جان و راز جهان نوشته اسماعیل منصوری لاریجانی است. کتاب رمز جان و راز جهان را شرکت چاپ و نشر بین‌الملل منتشر کرده است. در این کتاب نویسنده سعی کرده پاسخی برای سوالات درباره نظام هستی پیدا کند.

شركت چاپ و نشر بین الملل وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی است. این موسسه از ابتدای تاسیس آن در اوایل دهه شصت به چاپ و اتتشار آثار دینی پرداخته است و علاوه بر آن به چاپ آثارارزشمند به زبان‌های خارجی از نویسندگانی چون علامه طباطبایی، استاد مطهری، شهید بهشتی و دیگر علمای معاصر نیز اهتمام داشته است. این انتشارات برای علاقه‌مندان و پژوهشگران جهان قرآن كریم را به زبان‌های انگلیسی، روسی، چینی نیز ترجمه کرده است.

شرکت چاپ و نشر بین‌الملل كتاب‌های بسیاری به زبان فارسی در موضوعات فقه و علوم قرآنی، فلسفه و كلام اسلامی، عرفان اسلامی، تاریخ اسلام، سیره و شرح زندگی معصومان، فرهنگ جامع سخنان امامان (ع) و دیگر موضوعات چاپ و منتشر كرده. همچنین فروشگاه كتاب این شركت به عنوان بزرگترین مركز عرضه و توزیع كتب دینی در تهران فعالیت دارد

درباره کتاب رمز جان و راز جهان

رمز جان و راز جهان عنوانی است برای این کتاب و ارتباط این دو معمای هستی را رقم زده است تا جایی که بزرگان عرصۀ حکمت و عرفان از کشف این معما، ضمن درماندگی، زبان اعتراف گشودند که کشف این رمز و راز گشودنی نیست بطوری که حافظ شیرین بیان می گوید:

حدیث از مطرب و می گو و راز دهر کمتر جو                             که کس نگشود و نگشاید به حکمت این معما را

تنیدگی و بهم آمیختگی رمز جان و راز جهان به حدی است که قابل تفکیک و حتی تحلیل عقلانی نیستند، اما به این نکته باید باور داشت که راز جهان در رمز جان است، و اگر رمز جان آدمی نباشد، رازی در جهان وجود نخواهد داشت.

این کتاب پاسخ پرسش‌های اصلی در حوزۀ حقیقت روان و چگونگی شناخت آن و نیز اسرار هست و راز آفرینش است که نویسنده در دو بخش رمز جان و راز جهان تقسیم‌بندی نموده: بخش رمز جان شامل ده فصل است و بخش دوم دربارۀ راز جهان است که شامل شانزده فصل است. نویسنده کتاب سعی کرده جواب پرسش هادر حد طبقات علمی جامعه باشد. و در عین حال زوایای مختلف سوالات مطرح و شکافته شود تا حدالمقدور ابهامی در زمینۀ سوالات برای عزیزان سوال کننده باقی نماند.

خواندن کتاب رمز جان و راز جهان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به هستی شناسی و درک بهتر و بیشتر جهان پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۷۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱,۵۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۳/۲۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۰۴-۷۰۲-۳
دسته بندی
تعداد صفحات۲۷۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱,۵۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۳/۲۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۰۴-۷۰۲-۳