با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اگزیستانسیالیسم و تئاتر

دانلود و خرید کتاب اگزیستانسیالیسم و تئاتر

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اگزیستانسیالیسم و تئاتر  نوشته  یوسف فخرایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب اگزیستانسیالیسم و تئاتر

کتاب اگزیستانسیالیسم و تئاتر نوشته یوسف فخرایی است. کتاب اگزیستانسیالیسم و تئاتر به سفارش حوزه هنری گیلان به چاپ رسیده است. این کتاب برای علاقه‌مندان به هنرهای نمایشی کتابی جذاب و کاربردی است.

درباره کتاب اگزیستانسیالیسم و تئاتر

اگزیستانسیالیسم، چیزی فراتر از یک مکتب ادبی و یک موج زودگذر بود و پس از چند دهه به یکی از اساسی ترین جریان های فکری جهان تبدیل شد که بسیاری از اندیشمندان را به خود مشغول کرد و آنان را بر آن داشت تا تأملاتی عمیق درباره اش داشته باشند. در کتاب اگزیستانسیالیسم و تئاتر به ارتباط بین اگزیستانسیالیسم و مقولۀ ادبیات پرداخته شده است و به خوانندگان نشان می دهد که چگونه اگزیستانسیالیسم به عنوان یک مکتب فلسفی در روح هنر و به ویژه داستان، رمان، نمایشنامه و... حلول می‌کند.

آنچه که به عنوان اگزیستانسیالیسم در قرن بیستم مطرح شد، ایده‌ای نبود که به یک‌باره خلق شده باشد، بلکه مثل همه اشکال اندیشه بشری تکامل تاریخی خاص خود را به همراه داشت. ریشه‌های این شیوه از تفکر انسانی را می‌توان از فلسفه یونان تا زمان کیرکگور که کم و بیش واضع اگزیستانسیالیسم شمرده می‌شود پی گرفت. اما کیرکگور این واژه را خلق نکرد. او تنها مفاهیمی چون آزادی، دلهره، انتخاب و وجود را در ساحتی به کار برد که در جمع‌بندی نهایی اندیشمندان قرن بیستم به اگزیستانسیالیسم معروف شد. این کتاب این مکتب را در تئاتر بررسی می‌کند.

خواندن کتاب اگزیستانسیالیسم و تئاتر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به هنرهای نمایشی پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۰۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۰۵۹۴۲-۷
تعداد صفحات۱۸۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۰۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۰۵۹۴۲-۷