با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ماساژ با تکنیک نانو

دانلود و خرید کتاب ماساژ با تکنیک نانو

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ماساژ با تکنیک نانو  نوشته  اعظم مجیدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ماساژ با تکنیک نانو

کتاب ماساژ با تکنیک نانو نوشته اعظم مجیدی با ارائه فنون جدید و کاربردی در ماساژ، به همه امکان می‌دهد تا از فواید ماساژ برای خود و دیگران در التیام انواع دردها و پیشگیری از آسیب‌ دیدگی‌ها استفاده کنند.

درباره کتاب ماساژ با تکنیک نانو

امروزه همه کشورها برنامه‌ای برای ارتقاء شیوه‌های ماساژ دارند و در حال ‌حاضر رویکرد کشورهای مختلف برای ارتقاء ماساژ به‌گونه‌ای است که کم‌کم ماساژ جزئی از چرخه سلامتی به حساب می‌آید.

ماساژ نرمشی آرام‌بخش است که قدرت از بین بردن تنش و استرس را دارد و نتیجه ماساژ فیزیکی به آرام‌سازی ذهن و روان ختم می‌شود. تنوع در ماساژ بسیار زیاد است و این به خاطر تطبیق با سلیقه‌های متفاوت می‌باشد. نقاطی در بدن هستند که به خاطر عملکردشان حساس محسوب می‌شوند مانند گردن، کمر، آرنج، مچ، مفاصل، سیاتیک و ... .

ماساژی که در این کتاب توصیه می‌شود با نانوژل ترخون می‌باشد، هدف از نانوکپسوله کردن اسانس ترخون جهت استفاده در سیستم‌های پزشکی و دارویی بوده است و با در نظر گرفتن راهکارهای موفق در رهایش کنترل شده اسانس توسط نانوذرات از نانوذرات پلیمری به‌عنوان راهی برای حمل اسانس در مصارف دارویی استفاده شد.

امروزه نانوکپسوله‌ها به‌طور وسیعی در دارورسانی مورد استفاده قرار می‌گیرد و ساختار نانوکپسوله‌هایی که برای سیستم انتقال دارو طراحی می‌شوند به‌گونه‌ای است که باعث حفظ خواص دارویی و درمانی داروها می‌شود و نتیجه آن کنترل و رهایش آهسته دارو تا رسیدن به محل هدف می‌باشد.

این نحوه دارورسانی را هدفمند می‌گویند، زیرا افزایش ماندگاری دارو در جریان خون و زیست‌سازگاری آن سبب بهبود کارایی درمانی دارو می‌شود. اسانس ترخون با خواص دارویی و درمانی که در خود دارد انتخاب شد تا طراحی برای آن در زمینه سیستم انتقال دارو انجام شود.

فنونی که در این کتاب ارائه شده است، در واقع، آمیزه‌ای از تجربیات روی اشخاص در حین ماساژ می‌باشد و چون به‌صورت تجربی حاصل شده برای همه سهل، آسان و مناسب بوده و می‌توان با مطالعه دقیق کتاب، آن را به راحتی اجرا کرد.

می‌توان ماساژ را نوعی هنر دانست، هنری که قدمتی کهن دارد، هنری که جلوتر و پیش‌تر از آن است که بتوان آن را در یک لغت تحت عنوان ماساژ گنجاند، هنری است که روح و جسم را با هم پیوند می‌زند و باعث ارتقاء پیوستگی روح و جسم، همچنین اتحاد مابینشان می‌شود. ماساژ ارتباط روح و جسم را به هم بیشتر می‌کند، همچنین ماساژ تقویت کننده پیوستگی روان و بدن است.

خواندن کتاب ماساژ با تکنیک نانو را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ماساژ و یادگرفتن آن پیشنهاد می‌کنیم. 

بخشی از کتاب ماساژ با تکنیک نانو

در بسیاری از افراد که دچار بی‌خوابی هستند، اصلاح شیوه زندگی و استفاده از تکنیک‌های ماساژ می‌تواند تأثیرگذار باشد.کاسترو سانچز و همکاران تحقیقی نیمه تجربی بر روی 59 بیمار فیبرومیالژیا انجام دادند.

برای گروه آزمون یک جلسه ماساژدرمانی ۹۰ دقیقه‌ای به مدت ۲۰ هفته انجام گرفت. یافته‌های تحقیق نشان داد که تفاوت قابل ملاحظه‌ای در کیفیت خواب بین دو گروه بعد از ماساژ به وجود آمد.

همچنین تحقیق شفیعی و همکاران نشان داد که ماساژ درمانی موجب بهبود محسوس و معناداری در کیفیت خواب بعد از عمل بیماران تحت جراحی بای‌پس عروق کرونر می‌شود.

لذا با توجه به تأثیرات مثبت ماساژ درمانی برکیفیت خواب بعد از عمل بیماران، می‌توان بیان کرد که استفاده از ماساژ درمانی به عنوان یک مداخله مؤثر پرستاری می‌تواند باعث بهبود کیفیت خواب بعد از عمل بیماران جراحی بای‌پس عروق کرونر شود و با توجه به سادگی و کم‌هزینه بودن این روش، شاید بتوان به‌عنوان مکمل مناسب برای دارو درمانی و مداخلات بعد از عمل در این بیماران مورد استفاده قرار داد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۰۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۰۷-۱۷-۴
دسته بندی
تعداد صفحات۷۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۰۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۰۷-۱۷-۴