با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن

دانلود و خرید کتاب مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن

۳٫۰ از ۴ نظر
۳٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن  نوشته  استیو هاروی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن

کتاب مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن اثری از استیو هاروی با ترجمه مهراوه فیروز است. در این کتاب با آنچه مردان حقیقتا در مورد عشق، روابط، صمیمیت و تعهد فکر می‌کنند، آشنا می‌شوید. 

درباره کتاب مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن

کتاب مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن یکی از کتاب‌های معروف و پر طرفدار استیو هاروی است. شاید به این دلیل که به طور کامل، جامع و گسترده‌ای درباره طرز تفکر مردان در یک رابطه صحبت کرده است. او معتقد است که  هر مردی در زندگی خود، به سه چیز احتیاج دارد: 

پشتیبانی 

وفاداری 

رابطه.

او همچنین کتاب خود را با این جمله آغاز می‌کند: مردان موجودات ساده‌ای هستند. او به عنوان یک نماینده از دنیای مردان درباره چیزهایی صحبت می‌کند که شاید کمتر مردی حاضر باشد به زبان بیاورد و آن این است: مردان نیاز دارند کسی هوایشان را داشته باشد، اینگونه حس می‌کنند پادشاه سرزمین خود هستند. هر مردی وقتی از در خانه بیرون می‌رود، خود را آماده نبرد می‌داند و به همین دلیل همواره باید مراقب و در کمین باشد. اگر از مردان تشکر کنید و بگویید قدر زحماتشان را می‌دانید، آنها بیشتر و سخت‌تر تلاش می‌کنند. چراکه نیاز دارند این کلمات را بشنوند. وقتی از طرف شما دلگرمی دریافت می‌کنند می‌خواهند کارهای بیشتری برای شما انجام دهند.

اما در ادامه درباره زنان و نیازهای آنان در یک رابطه صحبت می‌کند. از نظر او زنان موجودات پیچیده‌ای هستند که نیازهای بسیار گوناگونی دارند. زنان از مردان انتظار دارند آنچه می‌خواهند و نیاز دارند، برایشان فراهم کنند، بدون اینکه زن از این خواسته یا نیاز حرفی زده باشد. 

با این حال، این مطالب تنها بخشی از چیزهایی است که در این کتاب می‌خوانید. هاروی در این کتاب به عنوان یک نمایده از طرف دنیای مردانه با شما صحبت می‌کند و تلاش می‌کند تا مخاطبان را با راز و رمزهای مردان آشنا می‌کند. او از دنیای فکری مردان صحبت می‌کند و عقیده واقعی و حقیقی مردان را درباره عشق، ارتباط، دوستی و تعهد و ... به زبان می‌آورد.

کتاب مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن را به تمام زوج‌هایی که دوست دارند رابطه عاطفی خود را بهبود ببخشند و آن را حفظ کنند، پیشنهاد می‌کنیم.

 درباره استیو هاروی

استیو هاروی، نویسنده، مجری و تهیه کننده آمریکایی در سال ۱۹۵۷ متولد شده است. او در برنامه‌هایش تلاش می‌کند روابط انسانی را به چالش بکشد. کتاب مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن که در سال ۲۰۰۹ منتشر شد، یکی از مشهورترین آثار او است. استیو در این کتاب نشان داد مردان تغییر نمی‌کنند و برای ارتباط با آن‌ها باید آنها را خوب بشناسید و متناسب با شخصیتشان با آنها رفتار کنید.

استیو هاروی، میزبان برنامه گفتگوی استیو هاروی، نزاع خانوادگی و برنامه صبحگاهی استیو هاروی در رادیو است. کتاب‌های پرفروش «صاف و پوست کنده صحبت کن» و «پرش» از آثار اوست. هاروی همچنین بشردوست و موسس بنیاد استیو و مارجوری هاروی است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
نسترن
۱۴۰۰/۰۷/۰۱

به عنوان یک فرد مجرد به نظرم کتاب فوق العاده ای بود و بهتره خانم ها حتما مطالعه اش کنن،اینکه واقعا برای خانم های متاهل جواب بده یا نه رو نمیدونم این کتاب از زبان یک مرد در پاسخ به دغدغه

- بیشتر
Maryam Moradi
۱۴۰۰/۰۴/۲۶

باید نه یک بار چندین بار خوند بس که جذابه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۲/۲۴
شابک‌۹۷۸-۹۶۴-۴۴۲-۶۶۱-۲
تعداد صفحات۱۷۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۲/۲۴
شابک‌۹۷۸-۹۶۴-۴۴۲-۶۶۱-۲