با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نماز در چشم خرقانی

دانلود و خرید کتاب نماز در چشم خرقانی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نماز در چشم خرقانی  نوشته  منوچهر علی‌پور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نماز در چشم خرقانی

کتاب نماز در چشم خرقانی نوشته منوچهر علی‌پور است. این کتاب یکی از کتاب‌های مجموعه عرفان ایرانی است که انتشارات تیرگان برای علاقه‌مندان به عرفان منتشر کرده است.

درباره مجموعه عرفان ایرانی

عرفان، روشی اعتقادی و عملی برای رسیدن به حقیقت است. اساس عرفان بر این موضوع استوار است که عقل و حواس پنجگانه، به دلیل خطاهای ادراکی، قابل اعتماد نیستند و به تنهایی، توان درک حقیقت را ندارند و به همین دلیل، به نوعی تلاش برای درک بی‌واسطه حقایق، نیاز است که بِه آن، عرفان می‌گویند.

عرفان، شناخت قلبی است که از طریق کشف و شهود، نه منطق و استدلال، حاصل می‌شود و آن را علم وجدانی هم می‌خوانند. کسی را که واجد مقام عرفان است، عارف گویند. ایران یکی از مراکز عارفان بوده و عرفان در ایران طی قرن‌ها به روش‌ها و فرقه‌ها و تفکرات مختلفی خودش را نشان داده است، مجموعه عرفان ایرانی نشر تیرگان با بررسی نظرات و آثار عارفان ایرانی سعی دارد تصویر واضحی از عرفان در اختیار خوانندگان علاقه‌مند قرار دهد.

مجموعه عرفان ایرانی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به عرفان پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۲/۲۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۸۱۰-۴۶-۹
تعداد صفحات۷۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۲/۲۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۸۱۰-۴۶-۹