با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
الگوریتم های فرا ابتکاری پر تکرار در حل مسائل زمان بندی در زنجیره تأمین

دانلود و خرید کتاب الگوریتم های فرا ابتکاری پر تکرار در حل مسائل زمان بندی در زنجیره تأمین

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب الگوریتم های فرا ابتکاری پر تکرار در حل مسائل زمان بندی در زنجیره تأمین  نوشته  محمدعلی بهشتی‌نیا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب الگوریتم های فرا ابتکاری پر تکرار در حل مسائل زمان بندی در زنجیره تأمین

کتاب الگوریتم های فرا ابتکاری پر تکرار در حل مسائل زمان بندی در زنجیره تأمین اثر محمدعلی بهشتی‌نیا یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه سمنان برای دانشجویان و پژوهشگران رشته ریاضیات و صنایع است.

انتشارات دانشگاه سمنان با بهره گیری از حدود ۵۰۰ نفر هیات علمی در دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی مختلف خود مفتخر به تالیف و ترجمه بیش از ۱۰۰۰۰۰ صفحه محتوای آموزشی در بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب چاپی بوده و در تولید و توسعه هرچه بیشتر علوم و فنون نوین در ایران عزیز تلاش می‌نماید.

بیش از ۵ عنوان از کتاب‌های اساتید هیات علمی این دانشگاه به چاپ سوم رسیده و بیش از ۳۰ عنوان نیز چاپ دوم خود را پشت سر گذاشته‌اند و به عنوان مراجع علمی و آموزشی در دانشگاه‌های کشور مورد استفاده علم آموزان قرار گرفته‌اند.

این انتشارات در راستای ترویج علم و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی موفق به چاپ بیش از ۲۰ عنوان کتاب در زبان‌های عربی، انگلیسی و فرانسوی شده و تلاش‌ها در راستای صادرات علمی همچنان ادامه داشته و خواهد داشت.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه سمنان همگی ویژگی‌های برجسته‌ای همچون تالیف و ترجمه توسط کادر علمی مجرب و بنام، همکاری با مولفین و مترجمین غیر دانشگاهی، بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت چاپ و رعایت اصول و استانداردهای نگارشی و ادبی هستند.

خواندن کتاب الگوریتم های فرا ابتکاری پر تکرار در حل مسائل زمان بندی در زنجیره تأمین خودرو را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی دانشجویان و پژوهشگران ریاضیات و صنایع مخاطبان این کتاب‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
محمد بهرامی
۱۴۰۰/۰۵/۰۸

لطفا کتاب رو به صورت epub در اپلیکیشن قرار دهید. فرمت pdf مخصوصا اینکه مجبوریم در اپلیکیشن طاقچه بخونیم واقعا مشکل هست.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۳ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۲۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۴۲۴-۹۳-۲
دسته بندی
تعداد صفحات۲۰۳صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۲۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۴۲۴-۹۳-۲