با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پسر نوح

دانلود و خرید کتاب پسر نوح

۴٫۶ از ۷ نظر
۴٫۶ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پسر نوح  نوشته  محمدرضا  حدادپور جهرمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب پسر نوح

کتاب پسر نوح داستانی از محمدرضا حدادپور جهرمی است. این کتاب در قالب داستان از سرویس‌های بیگانه‌ای سخن می‌گوید که دست به مذهبی‌نمایی می‌زنند و در تلاشند تا مسیر مستقیم دین را به انحراف بکشانند.

درباره کتاب پسر نوح

رفتن زیر لوای مذهب، راهی است که بسیاری انتخاب می‌کنند تا به این وسیله بتوانند در زندگی خود پاکدامنی پیشه کنند و مسیر درست را بشناسند. اما چه به روزشان می‌آید اگر بفهمند، اعتقاداتی که خودشان را به آن وصل کرده بودند، مسیری انحرافی است؟ مذهبی‌نمایی‌هایی که می‌خواهند مسیر دین را منحرف کنند و جریان‌هایی به وجود بیاورند که خارج از اهداف و برنامه‌های یک دیانت باشد.

پسر نوح، داستانی درباره همین موضوع است. این کتاب در حقیقت تلاشی است برای پرده برداری مختصری از سرویس‌های بیگانه. از عوامل داخلی سخن می‌گوید که در تلاش برای سازماندهی جریان‌هایی هستند که اسلام را به خاطر مجالس ختم و عزا می‌خواهد و امام حسین را فقط برای روضه. 

می‌توان با اطمینان گفت که اگر روزی جریان تکفیری شیعی در عالم به وجود بیاید، از همین قماش مردم است که به سراغش می‌روند، جذبش می‌شوند و همین افراد هستند که فعالیت‌های چنین جنبش‌هایی را سازماندهی می‌کنند.

کتاب پسر نوح را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

پسر نوح را به تمام دوست‌داران داستان‌هایی با درونمایه مذهبی پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
Hamed.B
۱۴۰۰/۰۳/۳۰

سلام بنده این کتاب را خواندم،اما این کتاب با بقیه کتاب های آقای حداد پور کمی فرق دارد ، منظور که مثل بقیه کتاب هایش جذاب و هیجان انگیز نیست و ته داستان به خوبی تمام نشد و نویسنده گفت

- بیشتر
کاربر ۳۲۹۴۷۴۲
۱۴۰۰/۰۴/۰۲

بسیار عالی بود من اکثر کتابای اقای حداد پور رو خوندم ایشون در مورد مسایلی که در کشور عزیزمون پیش میاد با قلمشون باعث هوشیاری بیشتر و در مخاطب باعث دید باز در مورد اتفاقاتی که در کشور میوفته میشن کتاب

- بیشتر
Ftm B
۱۴۰۰/۰۳/۰۷

سلام امیدوارم این کتاب زیبا هم جزو طاقچه بی نهایت قرار بگیره نمونه کتابو خوندم.مثل همیشه زیبا وخواندنی واقعا معتقدم برای روشنگری وآگاهی بخشی در افکار جامعه امثال این کتاب رایگان وبا مولفه های تشویقی در اختیار عموم قرار بگیره. متاسفانه قشر کتابخون ما

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۴۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۷۱۳-۵۳-۲
تعداد صفحات۳۴۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۷۱۳-۵۳-۲